Wojciech Cejrowski - stand-up show "Trudne dzieciństwo"

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
20
04.2024
Sobota
Wojciech Cejrowski - stand-up show "Trudne dzieciństwo"
Czeka Państwa wyjątkowe doświadczenie! Pan Wojciech Cejrowski - mistrz słowa i anegdoty, zaprasza na swoje najnowsze stand-up show "Trudne dzieciństwo". Zapowiada się wyjątkowy wieczór, w którym Pan Cejrowski odsłania karty swojego nietypowego dzieciństwa, opowiadając historie, które wywołują burzę śmiechu i łzy wzruszenia.


Wojciech Cejrowski - stand-up show "Trudne dzieciństwo"
20 kwietnia 2024r. godz. 18.00
sala widowiskowa CKIS, Tczew, ul. Wyszyńskiego 10
BILETY: 100 zł dostępne w kasie CKIS oraz internetowo na stronach: ckis.interticket.pl, biletyna.pl, kupbilecik.plSmak życia w anegdotach.
Szklane oko dziadka: Odkryjcie, jak szklane oko i sztuczna szczęka dziadka Cejrowskiego stały się częścią rodzinnego folkloru.
Bimbrownia dziadka: Zanurzcie się w opowieści o 5-letnim Wojtku, który pomagał w bimbrowni dziadka i był... testerem trunków!
Pzygody: Oprócz dziecięcych wspomnień, Wojciech Cejrowski podzieli się też przeżyciami których Państwo nie znają.
Oczekujcie niespodzianek: Oprócz zaplanowanych historii, mogą Państwo usłyszeć te niezaplanowane. Pan Wojciech Cejrowski słynie z improwizacji, więc każde spotkanie jest pełne humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Przygotujcie się zatem na wieczór pełen śmiechu i ciepłych wspomnień, gdzie każda historia to podróż przez barwne chwile życia Wojciecha Cejrowskiego.
Bilety:
Interticket https://ckis.interticket.pl
Biletyna https://biletyna.pl/event/view/id/386391
KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/imprezy/115187/Tczew/Wojciech+Cejrowski+Stand-up+comedy/

ORGANIZATOR: Stao Stanisław Wójcik

Drukuj
Prześlij dalej