ALPN. Wyniki szóstej kolejki

(fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN. Wyniki szóstej kolejki
Wyniki VI kolejki I LIGA - ALPN 2019 (23.05.2019)

1. VITIS-Ogrody Marzeń - SŻL Monterzy 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Marcin Knitter (3), Mateusz Janowski (2);

SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (2), Patryk Cygański (1).

2. Dovista Polska - San Marino 8-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (2), Patryk Bielski (2), Patryk Formela (1), Krzysztof Liedtke (1), Michał Brodnicki (1), Łukasz Dus (1);
San Marino: Paweł Korzeniowski (1), Bohdan Horbach (1), Paweł Gwizdała (1),
Napomnienia:
Mateusz Grudziński (Dovista Polska).


3. METTEC - Tranzit-Buspl.pl 4-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (2), Krystian Kiwatrowski (1), Maciej Dunajski (1);
Tranzit-Buspl.pl: Arkadiusz Jeka (1).
Napomnienia:
Patryk Szlicht (Tranzit-Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC).

4. KM Przystań - Grześkowiak Team 2-6 (1-4)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Różański (2);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Rafał Bronk (2), Krzysztof Paździerski (1);
Napomnienia:
Jakub Kunowski (KM Przystań).

5. Gościniec i Hotel nad Wisłą - Drewpol & Meble Kropkowski 1-1 (0-0)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (1).



Grześkowiak Team wraz ze składem:

Krzysztof Pepliński
Tomasz Bronk
Wojciech Chyła
Krystian Klemens
Przemysław Neubauer
Krzysztof Neubauer
Paweł Domke
Krzysztof Paździerski
Maciej Schleser
Rafał Bronk
Łukasz Fabich




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
21 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
14 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
12 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody
Marzeń);
11 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
10 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Pawel Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy), Paweł Domke (Grześkowiak Team);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC);
5 bramki - Jakub Resmerowski (METTEC), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Patryk Bielski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Adam Witek (METTEC), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
3 bramki - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Michał Brodnicki (Dovista Polska), Paweł Korzeniowski (San Marino), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Patryk Różański (KM Przystań);


VII kolejka (30.05.2019 - czwartek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
2) 18.40 San Marino - METTEC
3) 19.30 Tranzit - Buspl.pl - KM Przystań
4) 20.20 Drewpol & Meble Kropkowski - VITIS - Ogrody Marzeń
5) 21.10 SŻL Monterzy - Dovista Polska


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej