Wyniki VI kolejki I LIGA - ALPN 2019 (23.05.2019)
1. VITIS-Ogrody Marzeń - SŻL Monterzy 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Marcin Knitter (3), Mateusz Janowski (2);
SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (2), Patryk Cygański (1).
2. Dovista Polska - San Marino 8-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (2), Patryk Bielski (2), Patryk Formela (1), Krzysztof Liedtke (1), Michał Brodnicki (1), Łukasz Dus (1);
San Marino: Paweł Korzeniowski (1), Bohdan Horbach (1), Paweł Gwizdała (1),
Napomnienia:
Mateusz Grudziński (Dovista Polska).
3. METTEC - Tranzit-Buspl.pl 4-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (2), Krystian Kiwatrowski (1), Maciej Dunajski (1);
Tranzit-Buspl.pl: Arkadiusz Jeka (1).
Napomnienia:
Patryk Szlicht (Tranzit-Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC).
4. KM Przystań - Grześkowiak Team 2-6 (1-4)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Różański (2);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Rafał Bronk (2), Krzysztof Paździerski (1);
Napomnienia:
Jakub Kunowski (KM Przystań).
5. Gościniec i Hotel nad Wisłą - Drewpol & Meble Kropkowski 1-1 (0-0)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
21 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
14 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
12 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody
Marzeń);
11 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
10 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Pawel Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy), Paweł Domke (Grześkowiak Team);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC);
5 bramki - Jakub Resmerowski (METTEC), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Patryk Bielski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Adam Witek (METTEC), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
3 bramki - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Michał Brodnicki (Dovista Polska), Paweł Korzeniowski (San Marino), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Patryk Różański (KM Przystań);
VII kolejka (30.05.2019 - czwartek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
2) 18.40 San Marino - METTEC
3) 19.30 Tranzit - Buspl.pl - KM Przystań
4) 20.20 Drewpol & Meble Kropkowski - VITIS - Ogrody Marzeń
5) 21.10 SŻL Monterzy - Dovista Polska
1. VITIS-Ogrody Marzeń - SŻL Monterzy 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Marcin Knitter (3), Mateusz Janowski (2);
SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (2), Patryk Cygański (1).
2. Dovista Polska - San Marino 8-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (2), Patryk Bielski (2), Patryk Formela (1), Krzysztof Liedtke (1), Michał Brodnicki (1), Łukasz Dus (1);
San Marino: Paweł Korzeniowski (1), Bohdan Horbach (1), Paweł Gwizdała (1),
Napomnienia:
Mateusz Grudziński (Dovista Polska).
3. METTEC - Tranzit-Buspl.pl 4-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
METTEC: Szymon Grzelak (2), Krystian Kiwatrowski (1), Maciej Dunajski (1);
Tranzit-Buspl.pl: Arkadiusz Jeka (1).
Napomnienia:
Patryk Szlicht (Tranzit-Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC).
4. KM Przystań - Grześkowiak Team 2-6 (1-4)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Różański (2);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Rafał Bronk (2), Krzysztof Paździerski (1);
Napomnienia:
Jakub Kunowski (KM Przystań).
5. Gościniec i Hotel nad Wisłą - Drewpol & Meble Kropkowski 1-1 (0-0)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (1).
Grześkowiak Team wraz ze składem:
Krzysztof Pepliński
Tomasz Bronk
Wojciech Chyła
Krystian Klemens
Przemysław Neubauer
Krzysztof Neubauer
Paweł Domke
Krzysztof Paździerski
Maciej Schleser
Rafał Bronk
Łukasz Fabich
Krzysztof Pepliński
Tomasz Bronk
Wojciech Chyła
Krystian Klemens
Przemysław Neubauer
Krzysztof Neubauer
Paweł Domke
Krzysztof Paździerski
Maciej Schleser
Rafał Bronk
Łukasz Fabich
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
21 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
14 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
12 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody
Marzeń);
11 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
10 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Pawel Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy), Paweł Domke (Grześkowiak Team);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC);
5 bramki - Jakub Resmerowski (METTEC), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Patryk Bielski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Adam Witek (METTEC), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
3 bramki - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Michał Brodnicki (Dovista Polska), Paweł Korzeniowski (San Marino), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Patryk Różański (KM Przystań);
VII kolejka (30.05.2019 - czwartek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
2) 18.40 San Marino - METTEC
3) 19.30 Tranzit - Buspl.pl - KM Przystań
4) 20.20 Drewpol & Meble Kropkowski - VITIS - Ogrody Marzeń
5) 21.10 SŻL Monterzy - Dovista Polska
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie