Pierwszy punkt Pogoni Tczew na wiosnę!

Pogoń (fot. mat .prasowe)
Tczew - Pierwszy punkt Pogoni Tczew na wiosnę!
Na pierwszą bramkę trzeba było poczekać do 63 minuty. Pięknym strzałem pod poprzeczkę Sara Podsiadło pokonuje bramkarkę z Olsztyna.

Bramki (asysty):
63` Sara Podsiadło (Julia Jędrzejewska)
71` Chinonyerem Macleans
Dnia 01.04.2021 w ramach 15. kolejki I ligi kobiet podejmowaliśmy drużynę z Olsztyna. Spotkanie wyjątkowo rozgrywaliśmy na stadionie przy ulicy Ceglarskiej.Warto również podkreślić świetne podanie od Julii Jędrzejewskiej. Bardzo młody duet pokazuje świetną akcję zakończoną wyborną bramką. Kilka minut później Chinonyerem Macleans dobija wcześniej świetnie obroniony strzał przez Natalię Niemaszyk.
Pod koniec spotkania drużyna z Warmii i Mazur miała jedną dogodną sytuację do zdobycia bramki, jednakże bardzo dobrze asekurująca naszą bramkarkę Weronika Dziadzio zbija piłkę na poprzeczkę. Cały mecz był bardzo wyrównany, sytuacji strzeleckich w całym meczu było jak na lekarstwo. Nasz zespół starał się grać krótkimi podaniami, przechodząc płynnie na połowę rywalek, z tym że brakowało kluczowych podań oraz strzałów. Nasze zawodniczki były również bardzo dobrze zorganizowane w obronie, i niwelowały atuty drużyny z Olsztyna.
Warto również odnotować, że debiut w rozgrywkach I ligi zaliczyła kolejna (po regularnie grającej Julce Jędrzejewskiej, oraz debiutujących Alicji Sokół, oraz Wiktorii Stanisławskiej) z rocznika 2005 zawodniczka Jagoda Grześkowiak.

W następnej kolejce nasz zespół podejmie Sportowa Czwórka Radom. Mecz odbędzie się 17 kwietnia 2021 o godzinie 17:00 w Radomiu.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.