Dziewczęta rywalizowały o Mistrzostwo Powiatu Tczewskiego

(fot. mat. prasowe)
Dziewczęta rywalizowały o Mistrzostwo Powiatu Tczewskiego
W czwartek 9 listopada br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeja w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu miały uczennice szkół podstawowych urodzone w latach 2009-2010.

Do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły. Drużyny reprezentowały następujące placówki: SP Nr 12 Tczew, SP Piaseczno oraz SP Małe Walichnowy. Drużyna składała się z 12 zawodniczek - 6 na boisku oraz 6 rezerwowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" oraz w formule 2x10min.

Finalnie I miejsce trafiło do drużyny SP Nr 12 Tczew. Zwycięska reprezentacja będzie reprezentowała Powiat Tczewski w półfinale wojewódzkim. Zwycięską drużynę uhonorowano pucharem ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:


1. SP Małe Walichnowy vs SP Piaseczno 6:0
2. SP Nr 12 Tczew vs SP Małe Walichnowy 7:0
3. SP Piaseczno vs SP Nr 12 Tczew 0:3
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 miejsce SP Nr 12 Tczew
Skład drużyny: Julia Brotaj, Bogumiła Brzycka, Anabel Hogan, Alicja Kozłowska, Paulina Olech, Paulina Oszmana, Zuzanna Ot, Nikola Schlak, Oliwia Schlak, Laura Spankowska
Nauczyciel W-F/Trener: Artur Wierzbicki
2 miejsce SP Małe Walichnowy
3 miejsce SP Piaseczno
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej