PCS w Tczewie wznawia rozgrywki ALPN edycja 2020

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - PCS w Tczewie wznawia rozgrywki ALPN edycja 2020
Wznawiamy rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Tczewie serdecznie zapraszamy amatorów piłki "kopanej" do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania czasu wolnego. Rozgrywki prowadzone będą odbywały się na boisku "Orlik" przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10, w każdy wtorek lub czwartek w godzinach 17-22 w zależności od ilości zgłoszonych drużyn oraz ustalonego regulaminu i systemu rozgrywek.

Do rozgrywek zgłosiły się następujące zespoły:

GOŚCINIEC I HOTEL NAD WISŁĄ
VITIS OGRODY MARZEŃ
GRZEŚKOWIAK TEAM

TRANZIT-BUS.pl
SŻL MONTERZY
BARTOSZ

Chętnych do udziału w rozgrywkach serdecznie zapraszamy - są jeszcze wolne miejsca. Bliższych informacji udzieli dyrektor PCS w Tczewie Tomasz Tobiański pod numerem telefonu 502-454-754 lub dyrektor@pcs.tczew.pl.

Pierwsze kolejki planowane są 1.09.2020 lub 03.092020.
Przed rozgrywkami 28.08.2020 w siedzibie PCS w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10 o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym zostanie podany terminarz gier oraz zostaną omówione wszystkie szczegóły.

Ze sportowym pozdrowieniem organizator PCS w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Kibic SŻL_gość

  26.08.2020, 12:46

  MONTERZY

  Myślę, że po zgrupowaniu przygotowawczym SŻL MONTERZY są bardzo mocni. Ciekawe jak inne zespoły przepracowały ten trudny okres pandemii?! ;) Ze sportowymi pozdrowieniami Kibic!

  Odpowiedz
  IP: 87.251.xx4.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.