Wyniki II kolejki I LIGA - ALPN 2019 (18.04.2019)
1. San Marino - Grześkowiak Team 1-7 (1-2)
Strzelcy bramek:
San Marino: Patryk Misiórski (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Krzysztof Paździerski (2), Tomasz Bronk (1), Wojciech Chyła (1);
Napomnienia:
Wojciech Chyła (Grześkowiak Team).
2. VITIS-Ogrody Marzeń - Tranzit-Buspl.pl 7-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Jaworski (5), Łukasz Abryszyński (1), Dariusz Frost (1);
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (2), Robert Polański (1), Paweł Tasarz (1).
3. METTEC - KM Przystań 11-5 (7-3)
Strzelcy bramek:
METTEC: Malarski Jarosław (4), Kamil Lipiak (2), Marek Szczepański (2), Szymon Grzelak (2), Jakub Resmerowski (1);
KM Przystań: Wojciech Domachowski (3), Patryk Różański (1), Przemysław Różański (1).
4. Dovista Polska - Gościniec i Hotel Nad Wisłą 1-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (2), Andrzej Sikora (1), Maciej Nowak (1);
Napomnienia:
Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).
5. SŻL Monterzy - Drewpol & Meble Kropkowski 1-9 (0-7)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Marcin Rekowski (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (3), Łukasz Błaszkowski (2), Paweł Kleischmidt (2), Roman Żygowski-Arski (1), Michał Wilczewski (1).
Harmonogram spotkań:
III kolejka (25.04.2019 - czwartek)
1) 17.50 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - METTEC
2) 18.40 Tranzit - Buspl.pl - San Marino
3) 19.30 KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń
4) 20.20 Grześkowiak Team - SŻL Monterzy
5) 21.10 Drewpol & Meble Kropkowski - Dovista Polska
Z okazji Wielkanocy życzymy Wam, aby wiosenna radość zagościła w Waszym domu w czasie tych Świąt Wielkanocnych, by uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Wam każdego dnia:)
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
1. San Marino - Grześkowiak Team 1-7 (1-2)
Strzelcy bramek:
San Marino: Patryk Misiórski (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Krzysztof Paździerski (2), Tomasz Bronk (1), Wojciech Chyła (1);
Napomnienia:
Wojciech Chyła (Grześkowiak Team).
2. VITIS-Ogrody Marzeń - Tranzit-Buspl.pl 7-4 (2-1)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Jaworski (5), Łukasz Abryszyński (1), Dariusz Frost (1);
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (2), Robert Polański (1), Paweł Tasarz (1).
3. METTEC - KM Przystań 11-5 (7-3)
Strzelcy bramek:
METTEC: Malarski Jarosław (4), Kamil Lipiak (2), Marek Szczepański (2), Szymon Grzelak (2), Jakub Resmerowski (1);
KM Przystań: Wojciech Domachowski (3), Patryk Różański (1), Przemysław Różański (1).
4. Dovista Polska - Gościniec i Hotel Nad Wisłą 1-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Kamil Wojciechowski (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (2), Andrzej Sikora (1), Maciej Nowak (1);
Napomnienia:
Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).
5. SŻL Monterzy - Drewpol & Meble Kropkowski 1-9 (0-7)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Marcin Rekowski (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (3), Łukasz Błaszkowski (2), Paweł Kleischmidt (2), Roman Żygowski-Arski (1), Michał Wilczewski (1).
Drewpol & Meble Kropkowski:
Michał Wilczewski
Sławek Wilczewski
Damian Kleischmidt
Paweł Kleischmidt
Andrzej Jewiarz
Piotr Olejnik
Łukasz Błaszkowski
Jacek Kołodziej
Marcin Glienke
Ggrzegorz Kwiatkowski
Jurek Jaroński
Michał Wilczewski
Sławek Wilczewski
Damian Kleischmidt
Paweł Kleischmidt
Andrzej Jewiarz
Piotr Olejnik
Łukasz Błaszkowski
Jacek Kołodziej
Marcin Glienke
Ggrzegorz Kwiatkowski
Jurek Jaroński
Harmonogram spotkań:
III kolejka (25.04.2019 - czwartek)
1) 17.50 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - METTEC
2) 18.40 Tranzit - Buspl.pl - San Marino
3) 19.30 KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń
4) 20.20 Grześkowiak Team - SŻL Monterzy
5) 21.10 Drewpol & Meble Kropkowski - Dovista Polska
Z okazji Wielkanocy życzymy Wam, aby wiosenna radość zagościła w Waszym domu w czasie tych Świąt Wielkanocnych, by uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Wam każdego dnia:)
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie