Ósma kolejka ALPN

Piłka nożna (fot. tcz.pl)
Tczew - Ósma kolejka ALPN
Wyniki VIII kolejki ALPN 2020 - (22.10.2020).

1. METTEC - Outsider 3-0 (walkower drużyna Outsider nie stawiła się na zawody)

2. SŻL Creative Heads - M&S Meble-Kacper Serwis 1-11 (0-5)
Strzelcy bramek:
SŻL Creative Heads: Łukasz Pawłowski (1);

M&S Meble-Kacper Serwis: Damian Kleinschmidt (2), Marcin Glienke (2), Szymon Grzelak (2), Paweł Żelechowski (2), Bartosz Szweda (1), Ariel Staniszewski (1), Patryk Zittrich (1).

3. Gościniec i Hotel Nad Wisłą - Tranzit Buspl.pl 7-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
Tranzit - Buspl.pl: Wojciech Górka (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (2), Bartosz Bałdowski (2), Maciej Roziński (1), Sławomir Szlija (1), Mateusz Szlija (1).

4. VITIS-Ogrody Marzeń - Grześkowiak Team 9-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń : Andrzej Mechliński (3), Łukasz Abryszyński (2), Dariusz Frost (1), Michał Wilczewski (1), Adrian Tomaszewski (1), Mateusz Zasada (1).
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (1).

5. Gastromaniak - pauza



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2020
15 bramek - Mateusz Szlija (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
11 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą),
9 bramki - Karol Kowalczyk (METTEC), Jakub Przanowski (Gastromaniak);

8 bramek - Łukasz Skalski (METTEC), Karol Skotnicki (Gastromaniak);
7 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Kamil Gronkowski (M&S Meble-Kacper Serwis), Mariusz Wroński (Tranzit - Buspl.pl), Bartosz Bałdowski (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
6 bramek - Paweł Domke (Grześkowiak Team), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Jakub Mielczarek (Gastromaniak), Tomasz Chamski (Tranzit - Buspl.pl);
5 bramki - Kamil Nahajowski (Gastromaniak), Patryk Cygański (SŻL Creative Heads), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Paweł Żelechowski (METTEC);
4 bramki - Grzegorz Skibniewski (Outsider), Karol Ćwikliński (Gastromaniak), Szymon Tomaszewski (VITIS - Ogrody Marzeń), Jarosław Malarski (METTEC), Paweł Kleinschmidt (M&S Meble-Kacper Serwis), Maciej Saczuk (Gastromaniak), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team);
3 bramki - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Marek Szczepański (METTEC), Wojciech Bieszka (METTEC), Rafał Komorowski (Tranzit - Buspl.pl), Adam Witek (METTEC), Bartłomiej Szafrański (Outsider), Marcin Glienke (M&S Meble-Kacper Serwis), Patr yk Zittrich (M&S Meble-Kacper Serwis), Łukasz Pawłowski (SŻL Creative Heads), Bartosz Szweda (M&S Meble-Kacper Serwis), Szymon Grzelak (M&S Meble-Kacper Serwis);

Harmonogram spotkań:
IX kolejka (29.10.2020 - czwartek)
1) 17.50 Tranzit - Buspl.pl - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 18.40 M&S Meble-Kacper Serwis - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
3) 19.30 Outsider - SŻL Creative Heads
4) 20.20 Gastromaniak - METTEC
5) Grześkowiak Team - pauza

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

  • +4

    Marian_gość

    23.10.2020, 09:55

    Najlepsze z tych relacji ALPN są zawsze galerie zdjęć :)

    Odpowiedz
    IP: 85.222.xx0.xx6 
  • _gość

    25.10.2020, 01:44

    Janusz

    Janusz

    Odpowiedz
    IP: 209.95.xx6.xx2 
  • as_gość

    25.10.2020, 01:45

    as

    as

    Odpowiedz
    IP: 209.95.xx6.xx4 
  • as_gość

    25.10.2020, 01:45

    sa

    as

    Odpowiedz
    IP: 185.56.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.