Marcus da Silva został zawodnikiem Klubu Sportowego Wierzyca Decka Pelplin. Marcus kojarzony jest z drużyną Arki Gdynia, gdzie od sezonu 2012/2013 rozgrywał swoje mecze (sezon 2022/2023 był jego ostatnim w drużynie z Gdyni).
Ponadto zdobył krajowy Puchar Polski i Superpuchar, jak również rozegrał na poziomie Ekstraklasy i I ligi 90 spotkań, a także zdobył 11 bramek.
- Liczymy na jego doświadczenie i umiejętności piłkarskie, jak również to, że będzie wskazywał młodym zawodnikom drogę do piłkarskiej kariery. Jest dużym wzmocnieniem drużyny w walce o awans do IV ligi, który jest celem na ten sezon. - informuje Wierzyca Pelplin.
Ponadto zdobył krajowy Puchar Polski i Superpuchar, jak również rozegrał na poziomie Ekstraklasy i I ligi 90 spotkań, a także zdobył 11 bramek.
- Liczymy na jego doświadczenie i umiejętności piłkarskie, jak również to, że będzie wskazywał młodym zawodnikom drogę do piłkarskiej kariery. Jest dużym wzmocnieniem drużyny w walce o awans do IV ligi, który jest celem na ten sezon. - informuje Wierzyca Pelplin.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.































Komentarze (3)
dodaj komentarz
qq_gość
23.07.2023, 10:32
a jak tam Wisełka albo jakis inny zespół od piłki kopanej z naszej wioski?
Nowy_gość
18.08.2023, 14:24
Weź odstaw Harnasia i Zajrzyj na stadion. KP Gryf Tczew ma sie dobrze
qq_gość
18.08.2023, 14:58
przestań nie mówie o dzieciaczkach 2010 czy jeszcze mniej :) takie dzieciaczki niech sobie tam kopia zamiast siedziec wpatrzone w monitoty komputerów/ telefonów....myśle tu bardziej o jakis seniorach co tak szumnie nagłąsniano że czcew to stac na 2 a na 3cia lige na pewno :D beka z tego całego dziadostwa