Playarena Tczew po kolejnym tygodniu ligowych zmagań

Liga Nike Playarena Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Playarena Tczew po kolejnym tygodniu ligowych zmagań
Liga Playarena Tczew
1 LIGA

13. kolejka (31.03.2019):
1. Green Frog 9:13 VITIS-Ogrody Marzeń
Bramki:

Green Frog: Adrian Litwiński (2), Tomasz Hausmann (2), Dawid Dąbrowski (2), Radosław
Wicki (2), Paweł Gajewski (1)
VITIS-Ogrody Marzeń: Radosław Klohs (3), Artur Stawikowski (3), Mateusz Janowski (2),
Krystian Zipliński (2), Dariusz Frost (1), Krzysztof Lisewski (1), Michał Wilczewski (1)
Zawodnik meczu: Tomasz Hausmann (Green Frog), Artur Stawikowski (VITIS-Ogrody
Marzeń)
2, Hydra Tczew 22:0 MDB Veni Vidi Vici
Bramki:

Hydra Tczew: Mariusz Chorążewski (8), Rafał Komorowski (7), Michał Brodnicki (4), Łukasz
Gackowski (2), Maciej Megier (1)
MDB Veni Vidi Vici: Brak goli
Zawodnik meczu: Mariusz Chorążewski (Hydra Tczew), Marcel Werner (MDB Veni Vidi Vici)
3. King Tczew 7:3 Petarda Lubiszewo
Bramki:
King Tczew: Mateusz Szwindowski (5), Gustaw Andrzejewski (1), Mateusz Mosiński (1)
Petarda Lubiszewo: Patryk Szlicht (1), Moritz Stepnakowski (1), Maciej Kołodziejczyk (1)
Zawodnik meczu: Oskar Guźliński (King Tczew), Aleksander Grabowski (Petarda
Lubiszewo)
4. Team Żelbud 6:5 KS Skowarcz
Bramki:
Team Żelbud: Karol Sustowski (3), Kacper Guta (2), Tomasz Olszewski (1)
KS Skowarcz: Tomasz Połtarzycki (3), Karol Wysocki (1), Jakub Zezula (1)
Zawodnik meczu: Daniel Ścieszyński (Team Żelbud), Jakub Zezula (KS Skowarcz)
5. Vendetta Team 3:0 FC Emeryci KO
Zawodnicy FC Emeryci KO nie wstawili się na mecz. Walkower na korzyść Vendetty Team.
Klasyfikacja strzelców:
Krzysztof Baranowski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 50 bramek
Aleksander Grabowski (Petarda Lubiszewo) - 32 bramki
Michał Wilczewski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 27 bramek
Dominik Kukowski (Vendetta Team) - 26 bramek
Tomasz Hausmann (Green Frog) - 23 bramki
Terminarz 14. kolejki:
07.04.2019 | II LO | 11:00 | MDB Veni Vidi Vici - King Tczew
07.04.2019 | II LO | 12:15 | Green Frog - Vendetta Team
07.04.2019 | II LO | 13:30 | VITIS-Ogrody Marzeń - Petarda Lubiszewo
07.04.2019 | II LO | 14:45 | FC Emeryci KO - Team Żelbud
07.04.2019 | II LO | 16:00 | KS Skowarcz - Hydra Tczew



2 LIGA

12. kolejka (31.03.2019):
1. Akademia Wawrzyniaka 4:9 Dream Team Tczew
Bramki:
Akademia Wawrzyniaka: Filip Pasternak (2), Andrzej Gołembiewski (2)
Dream Team Tczew: Szymon Jabłonecki (4), Krystian Boniek (3), Miłosz Romanowski (2)
Zawodnik meczu: Mateusz Wrzałkowski (Akademia Wawrzyniaka), Szymon Jabłonecki
(Dream Team Tczew)
2. Subkowskie Łepy 14:3 Akademia Tczew
Bramki:
Subkowskie Łepy: Maciej Szoska (4), Waldemar Kowalski (4), Krzysztof Wojcicki (3), Kacper
Szopiński (3)
Akademia Tczew: Jakub Bielawa (2), Adrian Szulc (1)
Zawodnik meczu: Krzysztof Wojcicki (Subkowskie Łepy), Bartek Moćko (Akademia Tczew)
3. Avangarda 13:11 FC Abisynia
Bramki:
Avangarda: Kamil Rack (6), Jacek Szafrański (2), Jakub Rychert (2), Szymon Dzienisz (2),
Szymon Szafrański (1)
FC Abisynia: Oskar Byzdra (4), Mateusz Kresin (2), Bartosz Kochanowski (2), Szymon
Tomaszewski (1), Wiktor Galewski (1), Jakub Mielczarek (1)
Zawodnik meczu: Piotr Muszyński (Avangarda), Michał Stawicki (FC Abisynia)
4. Maximus FC 3:15 Rosso Team
Bramki:
Maximus FC: Bartłomiej Meller (1), Dawid Ciesielski (1), Adam Jurczyk (1)
Rosso Team: Alan Synakowski (5), Filip Kamiński (3), Mateusz Szmukała (2), Bartosz
Weremczuk (2), Tomasz Chamski (2), Szymon Skonieczny (1)
Zawodnik meczu: Mateusz Jancen (Maximus FC), Mateusz Szmukała (Rosso Team)
5. Economy Team 30:3 Kosa Morzeszczyn
Bramki:
Economy Team: Kacper Niedziałkowski (5), Szymon Jendrzejewski (5), Daniel Szczypior (3),
Paweł Kuśnierz (3), Wojciech Stencel (3), Adrian Wilczewski (3), Wojciech Stępień (3),
Maciej Paluchowski (2), Maciej Roziński (1), Szymon Mejer (1), Szymon Rutkowski (1)
Kosa Morzeszczyn: Jakub Krawczyk (1), Łukasz Vogler (1), Paweł Kowalewski (1)
Zawodnik meczu: Szymon Mejer (Economy Team), Łukasz Vogler (Kosa Morzeszczyn)
Klasyfikacja strzelców:
Michał Kalinowski (Subkowskie Łepy) - 31 bramek
Maciej Szoska (Subkowskie Łepy) - 28 bramek
Krzysztof Wojcicki (Subkowskie Łepy), Paweł Kuśnierz (Economy Team) - po 27 bramek
Kacper Szopiński (Subkowskie Łepy) - 23 bramki
Bartek Moćko (Akademia Tczew) - 20 bramek
Terminarz 13. kolejki:
07.04.2019 | SP11 | 11:00 | Subkowskie Łepy - Economy Team
07.04.2019 | SP11 | 13:40 | FC Abisynia - Akademia Wawrzyniaka
07.04.2019 | SP11 | 15:00 | Akademia Tczew - Dream Team Tczew
07.04.2019 | SP11 | 16:20 | Maximus FC - Avangarda
07.04.2019 | SP11 | 17:40 | Rosso Team - Kosa Morzeszczyn



Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA