Parkrun Tczew na biało-czerwono - świętujemy Niepodległość

Parkrun (fot. mat. prasowe)
Tczew - Parkrun Tczew na biało-czerwono - świętujemy Niepodległość

zobacz galerię zdjęć: 4
Już 6 listopada mieszkańcy Tczewa i Powiatu Tczewskiego rozpoczęli świętowanie Odzyskania Niepodległości podczas parkrun Tczew.

parkrun Tczew na biało-czerwono świętujemy Niepodległość.

387 uczestników wzięło udział w specjalnej edycji parkrun Tczew, ubierając barwy narodowe oraz przynosząc flagi - świętując Odzyskanie Niepodległości.

Świętować można na różne sposoby, również na sportowo - serce się raduje, jak się widzi młodych ludzi, którzy pokazują swoje przywiązanie do narodu - patriotyzm, powiedział Tomasz Tobiański koordynator parkrun Tczew.


Start tego patriotycznego wydarzenia poprzedziło odśpiewanie hymnu narodowego, podczas którego wszyscy przyjęli godną postawę, następnie ruszyli na trasę.

parkrun Tczew odbywa się w każdą sobotę, start z Bulwaru Nadwiślańskiego w kierunku Dryboka i z powrotem. Trasa liczy 5 km, podczas tej aktywności wynik schodzi na drugi plan, najważniejszy jest udział i aktywnie rozpoczęty weekend. Udział w tym cyklicznym wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy jednorazowa rejestracja i wydrukowanie bądź ściągnięcie na telefon kodu uczestnika, link do rejestracji - https://www.parkrun.pl/register/?section=form

Jesteśmy w każdą sobotę, bez względu na porę roku i pogodę, szczegóły można znaleźć na stronie - jeśli masz pytanie i wątpliwości napisz tczew@parkrun.com pomożemy Ci je rozwiązać.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA