Wakacyjna przygoda z Talentiadą w Powiecie Tczewskim ciągle trwa!

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Wakacyjna przygoda z Talentiadą w Powiecie Tczewskim ciągle trwa!

zobacz galerię zdjęć: 3
Jak na lipcowy czwartek przystało, równo o godzinie 10:00 młodzi adepci piłki nożnej na orliku przy II LO Tczew rozpoczęli kolejny turniej pn. "Piłkarskie czwartki".

W 3 tygodniu zgłosiło się prawie 30 młodych zawodników, którzy rozgrywali i zdobywali punkty za poszczególne mecze. Obfitowały one w przepiękne bramki, drużynowe akcje oraz popisy indywidualnych umiejętności.

Na koniec każdy z uczestników otrzymał słodki upominek w postaci lodów, które ufundował Pan Dariusz Godlewski. W imieniu dzieci dziękujemy oraz polecamy się na przyszłość!


W dniu dzisiejszym najlepsi okazali się:
1. Błażej Wojciechowski - 168 pkt.
2. Szymon Schmidt - 154 pkt.
3. Paweł Dębiak - 137 pkt.

Już dziś zapraszamy na kolejną "Talentiadę", która odbędzie się 21.07.2022r, o godz. 10:00. Miejsce bez zmian - orlik przy II LO w Tczewie, ul. Królowej Marysieńki 10.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Gość _gość

    18.07.2022, 17:25

    Błażej Wojciechowski- Paweł Debiak, brawo Orły Tczew !

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.