Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Turniej (fot. mat. prasowe)
Tczew - Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

zobacz galerię zdjęć: 3
W sobotę 7 grudnia w Hali Widowiskowo - Sportowej w Tczewie odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych, którego organizatorem było Tczewskie Centrum Sporu i Rekreacji.

Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn:
2 drużyny dziewcząt oraz 4 zespoły chłopców z rocznika 2008 - 2007
W każdym zespole występować mogło maksymalnie 8 zawodników (4 w polu + bramkarz oraz 3 zawodników rezerwowych).

W śród dziewcząt rozegrano jeden mecz, chłopcy rozegrali turniej w systemie każdy z każdym. Mecz podzielony był na dwie połowy po 7 minut plus dwie minuty przerwy.


Ze względu na zgłoszenie się tylko dwóch drużyn dziewcząt ich mecz został rozegrany jako pierwszy. Dziewczęta walczyły bardzo zacięcie co sprawiło że w podstawowym czasie gry był remis - 0:0. Dopiero pod koniec pięciominutowej dogrywki zawodniczkom zespołu NaNajNajki udało się zdobyć gola na wagę zwycięstwa.

Atomówki 0 : 0 NaNajNajki
dogrywka 0:1

Kolejność końcowa:
I miejsce - NaNajNajki
II miejsce - Atomówki

Skład drużyny NaNajNajki: Reich Weronika, Dołęga Wiktoria, Matyszewska Sandra, Kowalska Martyna, Krzyżanowska Maja, Madeja Julia, Frelke Natalia.

Po zakończonym meczu nastąpiła krótka przerwa na wręczenie nagród dla dziewcząt.

Po dekoracji dziewcząt do rywalizacji przystąpili chłopcy.
W tej grupie mecze były bardzo ciekawe i dynamiczne. Byliśmy świadkami wielu ciekawych akcji oraz pięknych bramek. Swoimi popisami pochwalili się również bramkarze, którzy bronili bardzo trudne strzały. Najbardziej zacięta była potyczka Fc Abisynii z Ac Pajace. Mecz był bardzo zacięty, wynik zmieniał się raz na korzyść raz jednych raz drugich. Rozstrzygnięcie przyniosły ostatnie sekundy meczu, które jak się później okazało było zwycięstwem w walce o III miejsce.

Najlepszy w tej kategorii okazał się zespół Gryf 2008, który wygrał wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu z jednym przegranym meczem uplasował się zespół Petardy Gnojewo, trzecie miejsce zajęła drużyna Ac Pajace.


Kolejność meczy:

1) Petarda Gnojewo - Fc Abisynia 7:1
2) Gryf 2008 - Ac Pajace 3:1
3) Petarda Gnojewo - Gryf 2008 1:7
4) Fc Abisynia - Ac Pajace 2:3
5) Petarda Gnojewo - Ac Pajace 2:1
6) Fc Abisynia - Gryf 2008 0:7

Kolejność końcowa :
I Gryf 2008
II Petarda Gnojewo
III Ac Pajace
IV Fc Abisynia


Skład drużyny Gryf 2008: Marek Dombrowski, Wiktor Pionk, Wiktor Wilczewski, Błażej Kosicki, Radosław Mania, Oliwier Bieniek, Jakub Lica, Bartosz Puckowski.

Po zakończonych rozgrywkach najlepsze trzy drużyny każdej kategorii otrzymały puchary i medale oraz drobne nagrody ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie każdy uczestnik zawodów, bez względu na wynik końcowy otrzymał słodki prezent.

Drukuj
Prześlij dalej