Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt i Chłopców

Zawody (fot. PCS)
Tczew - Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt i Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 29 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 8 w Tczewie odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie ze SP Nr 8 w Tczewie i Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym w Gdańsku.

Z powiatu tczewskiego do zawodów zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców awansowały reprezentacje Szkoły Podstawowej Nr 8 w Tczewie. Udział w zawodach wywalczyły także dwie szkoły z Gdyni tj. SP nr 6 - w kategorii dziewcząt i chłopców oraz SP nr 11 - w kategorii chłopców. Zawody przeprowadzono odrębnie w kategorii dziewcząt i chłopców systemem każdy z każdym. Ostatecznie tczewskie drużyny zajęły I miejsce - w kategorii dziewcząt i II miejsce - w kategorii chłopców. Reprezentacja dziewcząt będzie reprezentować powiat tczewski w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 27 lutego 2019 roku w Gdańsku.


KATEGORIA DZIEWCZĄTKOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1. miejsce SP Nr 8 Tczew

2. miejsce SP Nr 47 Gdynia
3. miejsce SP Nr 6 Gdynia

Trener/nauczyciel w-f I zespołu
Dagmara Szmalc

Skład drużyny zwycięskiej:
Maja Firyn, Martyna Firyn, Paulina Gąsiorowska, Maria Kończewska, Adrianna Meller, Marika Pobłocka, Wiktoria Rajewska, Jesika Sustowska, Anna Waszczyk, Wiktoria WypychKATEGORIA CHŁOPCÓWKOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. miejsce SP Nr 6 Gdynia

2. miejsce SP Nr 8 Tczew
3. miejsce SP Nr 11 Gdynia

Trener/nauczyciel w-f SP Nr 8 Tczew (II miejsce)
Jakub Kwiatkowski

Skład drużyny chłopców SP Nr 8 Tczew (II miejsce)
Krzysztof Damps, Piotr Mitulski, Filip Pepliński, Oskar Podoba, Fabian Raszewski, Paweł Sitkiewicz, Jakub Smukała, Paweł Szołtun, Igor Zimny, Jeremiasz ZimnyWięcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • zainteresowany_gość

  03.02.2019, 09:57

  wyniki spotkań!

  Brawo dziewczęta i chłopcy oraz nauczyciele z SP 8. Jest sala, jest praca to są i wyniki. Do pana organizatora z PCS: czy tak trudno na TCZ.PL wkleić wyniki zawodów szkolnych? Są na stronie PCS-u, ale można wyniki podać i tutaj. dziewczynki 1. SP Nr 8 Tczew - SP Nr 6 Gdynia 25:18 2. SP Nr 47 Gdynia - SP Nr 8 Tczew 12:25 3. SP Nr 6 Gdynia - SP Nr 47 Gdynia 17:27 chłopcy 1. SP Nr 11 Gdynia - SP Nr 8 Tczew 14:28 2. SP Nr 6 Gdynia - SP Nr 11 Gdynia 30:11 3. SP Nr 8 Tczew - SP Nr 6 Gdynia 12:22 Kopiuj wklej i po kłopocie.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx9 
 • Gość_gość

  07.02.2019, 13:46

  Galeria

  Czemu w galerii są tylko 3 zdjęcia z turnieju? Nie ma zdjęć z całej imprezy. A były....

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx9.xx5 
 • Byran_gość_gość

  09.02.2019, 22:37

  Loan

  Cześć wszystkim, Każdy punkt w życiu, będziesz potrzebować pieniędzy na jedną lub drugą rzecz: rozpoczynanie lub rozszerzanie działalności, płacenie rachunków, spłacanie długów, naprawianie uszkodzonego pojazdu, płacenie czynszu, umowy, firmy i tak dalej. Jeśli nie jesteś multimilionerem, zawsze będziesz mieć jeden lub więcej wydatków, które czekają na skonsumowanie każdego zarobionego groszka. To, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od (firmy pożyczkowej Harry'ego Cyryla), którą wykorzystałem do rozszerzenia mojej działalności i rozwiązania mojego problemu finansowego. Rzeczywistość jest taka, że ??są chwile, kiedy po prostu nie będziesz miał pieniędzy, kiedy będziesz go potrzebował tak bardzo. W takich przypadkach masz wiele opcji: poproś przyjaciół i rodzinę o pomoc, sprzedaj część swoich aktywów po cenach promocyjnych lub zaciągnij pożyczkę. Jeśli jesteś jak większość ludzi i ja, zdecydowanie wolisz wziąć pożyczkę. Tutaj pojawia się (harrycyrilloanfirm@yahoo.com), Bezpieczna Pożyczka dzisiaj i zacznij od czegoś satysfakcjonującego. transakcja jest gwarantowana w 100%, ponieważ zapewnia także serdeczne relacje z klientami. Oferują kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowanie i niskie oprocentowanie 2%. Po co pozostawać w podziale finansowym? Skontaktuj się z nimi dzisiaj przez e-mail: harrycyrilloanfirm@yahoo.com

  Odpowiedz
  IP: 105.112.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.