GK Gryf Tczew na MH Automatyka MTB Pomerania Maraton Żukowo

(fot. mat. prasowe)
Podczas drugiej edycji Pomerania MTB Maraton na dystansie SPEED nasi zawodnicy osiągnęli następujące rezultaty:

- Wojciech Stoppa - DNF, defekt

Jedynym naszym zawodnikiem na dystansie MEGA był Jarosław Kowalczyk który na mecie pojawił się 9 OPEN, 5 w kategorii M3 z czasem 02:04:18

Zawody na dystansie SPEED ukończyło 278 osób, na dystansie MEGA finiszowało 66 zawodników i zawodniczek ??
Kolejne ściganie już 22 maja podczas MH Automatyka MTB Pomerania Maraton E4 Kartuzy / Złota Góra

Ponadto nasz zawodnik Krzysztof Jankowski wystartował w zawodach Zachodniej Ligi MTB Luboradza, gdzie zajął świetne 5 miejsce OPEN i 2 w kategorii M3. BRAWO !