Powiatowa Licealiada w Unihokeju

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowa Licealiada w Unihokeju
W dniu 19.10.2022r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeju Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2003 i młodsi.

Do zawodów przystąpiło 8 drużyn reprezentujących następujące szkoły: ZSCKR Swarożyn, ZSB Tczew, ZSBiO Tczew, ZST Tczew, ZSE Tczew, UKLO Tczew, I LO Tczew, II LO Tczew. Drużyna składała się z 12 zawodników. Zespoły podzielono na 2 grupy po 4 drużyny, natomiast mecze zostały rozegrane w formule 2x8 minut.

Ostatecznie I miejsce trafiło w ręce reprezentacji ze szkoły II LO w Tczewie.
Zwycięski zespół będzie reprezentował powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepsza drużyna z rąk dyrektora Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie Pana Tomasza Tobiańskiego otrzymała puchar. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 miejsce II LO Tczew
Skład drużyny: Oliwier Aftka, Aleksander Ciskowski, Gracjan Gogola, Nikodem Gutowski, Dawid Jarosik, Kamil Kaszuba, Błażej Kosicki, Marek Krzyżanowski, Stanisław Rzeszotek, Marcin Sasnal, Stanisław Szczodrowski, Ksawier Witakowski
Nauczyciel W-F/Trener: Iwona Michalska
2 miejsce ZST Tczew
3 miejsce ZSBiO Tczew
4 miejsce ZSE Tczew
5 miejsce ZSB Tczew, UKLO Tczew
7 miejsce ZSCKR Swarożyn, I LO Tczew
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej