Zawody wędkarskie służb mundurowych

Zawody wędkarskie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Zawody wędkarskie służb mundurowych

zobacz galerię zdjęć: 4
W sobotę 21 września na zbiorniku wodnym u zbiegu ulic Modrzewskiego i Broniewskiego na os. Górki w Tczewie odbyły się zawody wędkarskie służb mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego oraz Puchar Starosty Tczewskiego Mirosława Augustyna .

Organizatorem zawodów byli Komendant Straży Miejskiej, Radny Miasta Tczewa Kazimierz Mokwa, Komendanci Policji, Straży Pożarnej , Straży Ochrony Kolei, Polski Związek Wędkarski Koło Tczew Miasto 79.

W rywalizacji wzięło udział 15 zawodników, reprezentantów wyżej wymienionych instytucji. Zmaganiom zawodników kibicowały rodziny i znajomi. Zwycięzcami zawodów wędkarskich zostali :


W KATEGORII DRUŻYNOWEJ :

I miejsce : Straż Pożarna w Tczewie

II miejsce : Straż Miejska w Tczewie

III miejsce : Straż Ochrony Kolei .


W KATEGORII INDYWIDUALNEJ :

I miejsce : Kamil Maciejczyk

II miejsce : Wieńczysław Piek

III miejsce : Pzemysław Igiel


Na zakończenie zawodów wręczono puchary dla zwycięskich drużyn i zawodników oraz nagrody dla wszystkich uczestników zawodów. Wędkowanie i spędzenie czasu na świeżym powietrzu to możliwość wymiany doświadczeń oraz promowanie zdrowej rywalizacji. Chodziło nie tylko o złowienie największej i najcięższej ryby, ale wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę. Wszyscy mogli skosztować pysznej grochówki , kiełbasek z grilla, smacznego ciasta , gorącej kawy i herbaty .

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  kartofel_gość

  04.10.2019, 00:52

  Co ta lesne dziadki? To chyba koła emerytow mundurowych, bo jak tacy ogorzali i z czerwonymi kinolami są w słuzbie to JPRDLę

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.