Mierzyli się w Turnieju Szachów podczas Ferii Sportowych z PCS!

(fot. mat. prasowe)
Mierzyli się w Turnieju Szachów podczas Ferii Sportowych z PCS!
20 stycznia w II LO w Tczewie, Uczniowski Klub Sportowy Skoczek Tczew wspólnie z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie zorganizowali Turniej Szachowy z racji trwającego cyklu zawodów dla uczennic i uczniów - Ferie Sportowe z PCS.

W zawodach udział wzięło 12 młodych sympatyków szachów, w różnym przedziale wiekowym z wielu okolicznych miejscowości. Podczas rozgrywek obowiązywała zasada kojarzenia systemem szwajcarskim oraz czas gry 10 min. + 5sek./ruch.

Zwycięzcą turnieju został Kacper Szwedowski, który zwyciężył 5 partii, drugie miejsce zajął Jan Paszek, natomiast podium zamknął Kazimierz Synak. W klasyfikacji juniorów zwyciężyła Helena Narwojsz z dorobkiem 5 zwycięstw.

Zwycięzcy w klasyfikacjach otrzymali pamiątkowy puchar oraz nagrodę rzeczową.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • FAJNA SPRAWA !:))_gość

    02.02.2023, 19:57

    ...miły obrazek...młodzież zamiast z nosem w smartfonie, ćwiczy szare komórki w królewskiej grze ...sam trochę pogrywam z kompem, aby rozruszać mózgownicę...cieszy widok panienki - raczej rzadkość i na pewno jakaś iskra talentu i zdolności :))) trochę niska frekwencja, ale apostołów też na początku było tylko dwunastu...GRATULACJE I UZNANIE dla wspaniałej dwunastki... życzę dalszych sukcesów !:))

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.