Za nami turniej piłkarski rocznika 2001

Piłka nożna
Turniej odbył się w ostatnią sobotę (23. czerwca). Rywalizowało 16 świetnych, ambitnych drużyn. Poziom był wyrównany i bardzo wysoki.

Gryf Tczew wystawił II zespoły. Obydwa wykazały się świetną formą. Miłą niespodzianką było zajęcie IV miejsca przez Gryf II. Pierwszy zespół zajął V miejsce. Turniej wygrała Iskra Gdynia. II miejsce Czarni Pruszcz Gdański. III Miejsce Chojniczanka I. Nasi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom, choć tym razem nikt się szczególnie nie wyróżnił jak to często do tej pory bywało.
Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 otrzymali upominki. Zespoły od 1 do 6 nagrodzono pucharami. Zawodnicy dużych które zajęły pierwsze 3 miejsca otrzymali medale.
Indywidualnie nagrodzono najmłodszego zawodnika turnieju 5 - latka z Choczewa. Nagrodę otrzymał też król strzelców, najlepszy bramkarz i najlepszy obrońca turnieju.
Swoją obecnością zaszczycili nas Kazimierz Smoliński, Bartosz Dolański - trener koordynator Pomorskiego PZPN oraz prezes Gryfa. Kazimierz Jaszczerski. Komandorem turnieju był Zbyszek Wojciechowski.

Wyniki spotkań rozegranych przez Gryfitów poniżej:
Eliminacje:
Gryf I Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 4: 0 bramki dla Gryfa : Lizak, Krzyszczak 2x, Galewski

Gryf II Tczew - Chojniczanka II 0: 4
Gryf II Tczew - Pogoń Prabuty 4: 3 bramki dla Gryfa : Pływak, Kosa 2x, 1 Brejski
Półfinał:
Gryf II Tczew - Iskra Gdynia 0: 2

O 3 miejsce
Chojniczanka II - Gryf II 1: 0

O 5 miejsce
Gryf I Tczew - Pogoń Prabuty 3: 1 bramki dla Gryfa : Krzyszczak, Kamiński, Bartczak