ALPN. Wyniki czwartej kolejki

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN. Wyniki czwartej kolejki

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki IV kolejki runda rewanżowa - ALPN 2019

(12.09.2019)

1. VITIS-Ogrody Marzeń - San Marino 22-1 (10-0)

Strzelcy bramek:
VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (18), Michał Sadowski (3), Andrzej Mechliński (1);
San Marino: Patryk Wysocki (1).

2. SŻL Monterzy - Tranzit-Buspl.pl 1-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (1);
Tranzit-Buspl.pl: Arkadiusz Jeka (2), Robert Polański (1), Ryszard Janusz (1).


3. METTEC - Drewpol & Meble Kropkowski 4-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
METTEC: Jakub Resmerowski (2), Szymon Grzelak (1), Wojciech Bieszka (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: samobójcza (1);
Napomnienia:
Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Grzelak (METTEC), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski).

4. Dovista Polska - Grześkowiak Team 3-6 (1-2)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Patryk Formela (1), Moritz Stepnakowski (1), Jonatan Struczyński (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Tomasz Bronk (1), Przemysław Neubauer (1), Krzysztof Neubauer (1);
Napomnienia:
Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team).

5. KM Przystań - Gościniec i Hotel nad Wisłą 3-5 (2-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Wojciech Domachowski (2), Krystian Boniek (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (3), Michał Stuczyński (1), Maciej Nowak (1).



Gościniec i Hotel Nad Wisłą wraz ze składem:

Oskar Guźliński
Sławomir Szlija
Marcin Bartczak
Marcin Wolski
Andrzej Sikora
Damian Kiwatrowski
Adam Marcisz
Maciej Nowak
Wojciech Kołodziejczyk
Dawid Marciński
Michał Zelka
Krystian Zipiński
Jakub Mik
Michał Stuczyński
Przemysław Zawoliński



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
53 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
50 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
24 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
19 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
18 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
16 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
13 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
12 bramek - Wojciech Domachowski (KM Przystań);
11 bramek - Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Robert Polański (Tranzit
- Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC);
10 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
8 bramek - Wojciech Bieszka (METTEC), Patryk Bielski (Dovista Polska);
7 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Michał Sadowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń);
5 bramki - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Michał Wąsik (KM Przystań), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Arkadiusz Jeka (Tranzit - Buspl.pl), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Jonatan Struczyński (Dovista Polska), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska);

Harmonogram spotkań:
V kolejka (19.09.2019 - czwartek)
1) 17.00 Drewpol & Meble Kropkowski - KM Przystań
2) 17.50 Grześkowiak Team - METTEC
3) 18.40 San Marino - SŻL Monterzy
4) 19.30 Tranzit - Buspl.pl - Dovista Polska
5) 20.20 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - VITIS - Ogrody Marzeń



Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej