Podsumowanie Ferii z TCSiR 2020

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Podsumowanie Ferii z TCSiR 2020
Jak co roku Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zachęcało do aktywnego spędzania wypoczynku podczas zimowej przerwy. Przez okres ferii z obiektów Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji skorzystało 3596 dzieci i młodzieży, w tym 3 tysiące z BEZPŁATNEGO lodowiska i 600 za basenu za 2 zł.

Młodzież uczestniczyła w grach i zabawach na lodowisku i basenie oraz salce fitness.

Tak jak przed rokiem największą popularnością cieszyło się lodowisko, łącznie skorzystało z oferty 7500 osób aż o 37%więcej. Obłożenie było bardzo duże a limit miłośników jazdy na łyżwach, który wynosi 100 osób udało się osiągnąć wielokrotnie.

Podczas darmowych wejść na lodowisku znajdowali się animatorzy, którzy służyli pomocą mniej doświadczonym łyżwiarzom oraz prowadzili gry i zabawy na lodzie.Zajęcia na salce fitness dla dzieci to nowość w ofercie TCSiR. Eksperymentalny projekt przyniósł zadowalający efekt. Na zajęciach średnio uczestniczyło 20 dzieci w różnym wieku. Zajęcie prowadzone były w luźnej atmosferze i z uśmiechem na twarzy, ich forma pasowała do każdego przedziału wiekowego.


Na zajęciach w wodzie pojawiało się średnio 12 osób na dużym i 20 osób na małym basenie. Zajęcia miały przede wszystkim charakter zabawy w wodzie.

Zimowa oferta przez cały okres ferii przyciągnęła na swoje obiekty:

- gry i zabawy basen (mały + duży): 115 osób,

- gry i zabawy fitness : 66 osób

- gry i zabawy lodowisko: 540 osób

W tym roku TCSiR przygotowało odrębną godzinę (10:00-11:00) dla półkolonii z czego łącznie odwiedziło nas 790 uczniów.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  wrrr...._gość

  29.01.2020, 12:50

  basen za 2 zeta

  Basen za 2 zł to pic na wodę w przypadku dzieci do lat 10! Nie mogą wejść same, więc i tak trzeba kupić wejściówkę dla dorosłego za 12 zł! To 8-latek nie może sam się chlapać na małym basenie??? Potrzebuje towarzystwa kogoś dorosłego????

  Odpowiedz
  IP: 83.17.xx1.xx7 
 • +1

  Rodzinka _gość

  29.01.2020, 16:46

  Jestem mam trójki dzieci i dla mnie basen za 2 zł to duże udogodnienie za co jestem wdzięczna bo dzieci mogły naprawdę regularnie korzystać z basenu.Dziękuję dyrekcji za ukłon w stronę rodzin wielodzietnych, i to jest polityka prorodzinna, fantastyczny pomysł! !!!!

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA