Młodzież Szkolna rywalizowała o Mistrzostwo Powiatu Tczewskiego

(fot. mat. prasowe)
Młodzież Szkolna rywalizowała o Mistrzostwo Powiatu Tczewskiego
W dniu 7 listopada br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeja w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z SP Nr 1 w Gniewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkół podstawowych urodzonych w latach 2009-2010.

Do rywalizacji w kat. chłopców przystąpiły 4 zespoły. Drużyny reprezentowały następujące placówki: SP Subkowy, SP Nr 10 Tczew, SP Nr 1 Gniew oraz SP Małe Walichnowy. Drużyna składała się z 12 zawodników - 6 na boisku oraz 6 rezerwowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym" oraz w formule 2x10min.

Finalnie I miejsce trafiło do reprezentacji SP Małe Walichnowy. Zwycięska reprezentacja będzie reprezentowała Powiat Tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepszą drużynę uhonorowano pucharem ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:


1. SP Nr 1 Gniew vs SP Nr 10 Tczew 3:1
2. SP Małe Walichnowy vs ZS Subkowy 4:1
3. SP Nr 10 Tczew vs ZS Subkowy 1:10
4. SP Nr 1 Gniew vs SP Małe Walichnowy 0:5
5. SP Małe Walichnowy vs SP Nr 10 Tczew 5:1
6. ZS Subkowy vs SP Nr 1 Gniew 3:4

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1 miejsce SP Małe Walichnowy
Skład drużyny: Mateusz Berendt, Kacper Czypar, Michał Damrat, Bartosz Gębczyk, Kacper Jarczewski, Rafał Kowalski, Daniel Krzyżyński, Olaf Roman, Jan Szulc.
Nauczyciel W-F/Trener: Krzysztof Rychlewski
2 miejsce SP Nr 1 Gniew
3 miejsce ZS Subkowy
4 miejsce SP Nr 10 Tczew
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej