Zbliża się kolejna edycja "Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Zbliża się kolejna edycja "Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
Dnia 15 sierpnia 2021 roku w powiecie tczewskim odbędzie się IX edycja imprezy pn. "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Uroczystości organizowane są z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju oraz na świecie impreza ta nie mogła odbyć się w planowanym terminie i została przełożona na 15 sierpnia br.


Podczas każdej z edycji odbywa się bieg na dystansie 1963 metrów. W powiecie tczewskim bieg odbędzie się na drodze krajowej nr 91 na odc. od skrzyżowania ul. Al. Solidarności z ul. Kociewską i Gdańską do skrzyżowania ul. Al. Solidarności z ul. Jagiellońską.

Wydarzenie będzie miało nie tylko charakter patriotyczny, ale także charytatywny i sportowy. Od każdego uczestnika, który zgłosił chęć uczestnictwa oraz opłacił wpisowe 10zł zostanie przekazane na leczenie dla małej, 10 letniej Ewki Ziółkowskiej z Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  rick_gość

  03.08.2021, 11:21

  Może byście dali link do zapisów... pseudoredaktorzy

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.