Mikołajkowe siatkarskie zmagania

Siatkówka (fot. mat. prasowe)
Tczew - Mikołajkowe siatkarskie zmagania

zobacz galerię zdjęć: 2
Komunikat końcowy z XIX TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie - 09.12.2019 r.

W turnieju udział wzięły następujące zespoły :

KATEGORIA DZIEWCZĄT:


1. ZSE Tczew
2. II LO Tczew
3. ZSR CKP Rusocin

KATEGORIA CHŁOPCÓW
1. II LO Tczew
2. ZSE Tczew

3. ZSR CKP Rusocin


KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ ORAZ WYNIKI:


Kategoria dziewcząt:
1. ZSRCKP Rusocin - II LO Tczew (10:25;17:25;10:25) 0 : 3
3. ZSE Tczew - ZSR CKP Rusocin (25:10;25:23;25:15) 3 : 0
5. II LO Tczew - ZSE Tczew (25:19;26:24;25:16) 3 : 0



OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA DZIEWCZĄT

I miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
III miejsce Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie


Kategoria chłopcy:
1. II LO Tczew - ZSE Tczew (25:17;28:26;27:25) 3 : 0
3. ZSR CKP Rusocin - ZSE Tczew (25:21;11:25;22:25;23:25) 1 : 3
5. II LO Tczew - ZSR CKP Rusocin (25:11;25:18; 25:14) 3 : 0


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
KATEGORIA CHŁOPCÓW

I miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
III miejsce Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie


SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW

KATEGORIA DZIEWCZĄT - II LO Tczew
1. Martyna Bylicka
2. Lucyna Karasek
3. Klaudia Pietkun
4. Łucja Tabor
5. Patrycja Nawrocka
6. Marta Pilas
7. Maria Sobiecka
8. Wiktoria Kropisz
trener: Iwona Michalska

KATEGORIA CHŁOPCÓW - II LO Tczew
1. Jakub Demski
2. Jakub Piepiórka
3. Adrian Gątarek
4. Paweł Ormianin
5. Damian Paszek
6. Kacper Michałowski
7. Filip Kamiński
8. Radosław Kolos
9. Michał Prabucki
10. Oskar Jakubczak
trener: Magdalena Zacharek

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast zwycięzcy z rąk dyrektor II LO w Tczewie Pani Doroty Kościjańczuk otrzymali puchary.
Gratulacje !!!

Ze sportowym pozdrowieniem:
Nauczyciele WF II LO w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA