"Extremerun Kids" - sprawdź możliwości swojego dziecka

(fot. mat. prasowe)
"Extremerun Kids" - sprawdź możliwości swojego dziecka
W sobotę, 19 sierpnia w godzinach 10:00 - 14:00 na gniewskich łąkach nadwiślańskich odbędzie się I edycja biegu dla dzieci i młodzieży z przeszkodami: "EXTREMERUN KIDS". W imprezie mogą wziąć zawodnicy w wieku 4-15 lat. Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Na uczestników oprócz pamiątkowych medali oraz nagród czeka moc dodatkowych atrakcji. Zapisy prowadzi GOSIR w Gniewie osobiście lub telefonicznie pod numerem 58 535 80 40 oraz w dniu zawodów. Weź udział w "Extremerun Kids" i sprawdź możliwości swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu "Sport dla wszystkich".

Do udziału w "Extremerun Kids" serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny i nie ma limitu uczestników. Każdy zawodnik będzie miał do pokonania ciekawą trasę wypełnioną przeszkodami terenowymi. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości już w tak młodym wieku.

Dobra zabawa, niezapomniane przeżycia, które zagwarantują przeszkody na trasie to nie wszystko. "Mali" i "Duzi" Uczestnicy biegu zostaną uhonorowani na mecie pamiątkowym medalem oraz zdrową przekąską.


Dodatkowo Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla przybyłych osób m. in. sportowe animacje, warsztaty baloniarskie, malowanie twarzy, wyrzuty kolorowych proszków holi z kurtyną wodną oraz pyszne przekąski i wiele, wiele innych...

Zapisy są możliwe na portierni hali widowiskowo-sportowej w Gniewie (ul. Kusocińskiego 10) w dniach i godzinach jej pracy (tj. w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 - 21:00) lub telefonicznie pod numerem 58 535 80 40 od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 -15:00 lub w dniu i miejscu samej imprezy.

Drukuj
Prześlij dalej