SPORT UKS 2 Tczew w ZATOCE SPORTU NA GP Łodzi

Tczew - SPORT UKS 2 Tczew w ZATOCE SPORTU NA GP Łodzi
ZATOKA SPORTU w Łodzi była dla naszych zawodników miejscem które wprowadza w klimat i pobudza chęć rywalizacji startujących tam pływaków. Sześciu zawodników UKS 2 Tczew z powodzeniem startowało na tym pięknym i nowoczesnym obiekcie uzyskując nowe rekordy życiowe oraz łamiąc długoletnie rekordu klubu.

Zmagania na Arena GPP w Łodzi zaowocowały 24 rekordami życiowymi, padło też 11 rekordów klubu a co najważniejsze, zawodnicy UKS 2 Tczew sprawdzając się z bardzo wysoko postawionymi pływakami innych klubów pokazali że ich przygotowanie oraz technika jest na bardzo dobrym poziomie.
Rywalizacja na tak poważnych i elitarnych zawodach jest wstępem do kolejnych zawodów, ZIMOWYCH MISTRZOSTW POLSKI. Zmagania te odbywają się już w grudniu i są organizowane względem roczników. Nasi pływacy pokazali że przygotowania do nich idą pełną parą a "apetyty " tylko rosną. Trzymamy za nich kciuki i czekamy na kolejne, pełne emocji pływackie widowisko.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +8

  Kibic_gość

  11.11.2019, 13:18

  Brawo UKS

  Nic tylko chwalić ich pracę, zaangażowanie i oddanie:-). Wielki szacunek dla tych młodych ludzi. Trzymajcie tak dalej!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx2 
 • +9

  slim_gość

  11.11.2019, 14:53

  Zawody - ŁÓDZ

  Super zawody . Gratulacje z poprawienia wielu swoich życiówek i rekordów klubowych. Trener przygotował naszych zawodników UKS-u bez zastrzeżeń (BRAWO DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA) . Teraz czekamy na "grudniową noc UKAESOWĄ" . Rocznikowe Mistrzostwa Polski -ciężka praca przyniesie efekty . Bardzo udane zawody BRAWO , BRAWO, BRAWO!!!

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx7 
 • +4

  GOSC_gość__gość

  12.11.2019, 07:03

  Zawody Łódz

  Piekne życiówki - wszyscy jesteśmy dumni z naszych zawodników i zawodniczek . Udane zawody ale apetyty coraz większe. Po takich zawodach i przed kolejnymi ważnymi zawodami oprócz ciężkich i wyczerpujących terningów przeplatanych nauką przydałaby się jakaś odnowa biologiczna dla pływaków . Miejmy nadzieję że klimat i "pozytywne wibracje "na basenie dadzą im siłę do dalszj pracy co przełoży się na wyniki MP.

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx1 
 • +3

  Mig_gość

  12.11.2019, 07:30

  Zawody

  Brawo UKS . Zawsze trzymamy kciuki za naszych pływaków . BRAWO Bardzo ważna sprawa z tą odnową biologiczną oraz profesjonalną suplementacją odżywek może ktoś z kadry trenerskiej się w końcu tym tematem też zainteresuje. "W KOŃCU CZOŁGOM TEŻ POTRZEBNA JEST ROPA". Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx9.xx1 
 • +3

  GOSC_gość__gość

  12.11.2019, 07:56

  Zawodnicy UKS - BRAK ODNOWY KOMPLETNIE!

  Popieram bardzo mądre słowa . Odnowa biologiczna i suplementacja na takim poziomie pływackim to podstawa.Bez takich zabiegów liczymy na silną wolę naszych wspaniałych pływaków.

  Cytuj
  IP: 158.116.xx5.xx1 
 • +4

  GOSC_gość_gość_gość

  12.11.2019, 10:03

  UKS 2 Tczew

  Podoba mi się to o COŁGACH . Fajne porównanie

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.