Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym - IV Turniej

Tenis (fot. mat. prasowe)
Tczew - Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym - IV Turniej

zobacz galerię zdjęć: 1
W sobotę 04.08.2021 r. rozegrano czwarty turniej Grand Prix Tczewa w Tenisie Ziemnym. Do czwartego turnieju zapisało się 14 zawodników. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym, korzystając z drabinki na 16 zawodników, 2 najwyżej notowane osoby otrzymały wolny los i zostały rozstawione po przeciwnych końcach drabinki.

W finale spotkali się Dawid Żygowski i Łukasz Pindel (triumfator dwóch ostatnich cyklów Tczewskiego GP).Mecz zapowiadał się bardzo obiecująco. Panowie przebrnęli przez poprzednie rundy niczym błyskawica. Dwa pierwsze sety pokazały równy poziom zawodników - był remis. Zapowiadała się bardzo ciekawa walka, niestety Dawid Żygowski nie był w stanie kontynuować gry i poddał mecz, tym samym zwycięzcą turnieju został Łukasz Pindel (2:6, 6:1, KRECZ).

Mecz o III miejsce był niczym batalia, a rywalizowali w nim zeszłotygodniowi finaliści Tomasz Konkel i Dawid Pałys. Panowie walczyli o każdy punkt, a walka była jeszcze bardziej zacięta niż ostatnio. Ponownie lepszy okazał się Dawid Pałys wygrywając 6:7, 6:4, 7:6.

Za tydzień odbędzie się ostatni - V turniej, po którym nastąpi podsumowanie całego cyklu Grand Prix.

Przypominamy , że do klasyfikacji końcowej wliczane są cztery najlepsze występy.

Wyniki IV turnieju:
1. Łukasz Pindel
2. Dawid Żygowski
3. Dawid Pałys
4. Tomasz Konkel

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Kibic_gość

  06.09.2021, 23:24

  Wielki Pindel

  Gratulacje dla Pindla!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.