Marcin Radomski nowym trenerem DECKI PELPLIN!

Marcin Radomski (fot. mat. prasowe)
Tczew - Marcin Radomski nowym trenerem DECKI PELPLIN!
Wakat na ławce trenerskiej Decki po poprzedniku został szybko wypełniony. Chociaż finały 1-ligi wciąż trwają, to Klub Koszykarski Decka Pelplin nie zwlekał i od razu uruchomił procedurę poszukiwania nowego trenera. Dzięki takiemu podejściu już dzisiaj możemy poznać nazwisko Marcina Radomskiego, który poprowadzi zespół Decki Pelplin w sezonie 2021/22 w Suzuki 1-lidze Mężczyzn.

Przemysław Bieliński, prezes Decki Pelplin:

Poświeciłem bardzo dużo czasu na analizę kandydatów do objęcia stanowiska pierwszego trenera Decki Pelplin w nadchodzącym sezonie. Mój wybór zdecydowanie padł na Marcina Radomskiego - trenera z doświadczeniem, charyzmą, chęcią doskonalenia się oraz doskonałą znajomością realiów rozgrywek pierwszej ligi.
Przeczytałem i obejrzałem chyba wszystkie dostępne wywiady Marcina, przeanalizowałem w jaki sposób prowadził swoje zespoły. W przeprowadzonych przez nas rozmowach było wiele spójnych wizji odnoszących się do budowy, funkcjonowania i prowadzenia zespołu, w oparciu o możliwości, którymi będziemy dysponowali.
Po podpisaniu umowy poprosiłem Marcina o przyjazd do Pelplina. To spotkanie, tylko utwierdziło mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że był to najlepszy wybór. Z tym większą radością przedstawiamy nowego trenera Decki Pelplin!


Marcin Radomski, nowy trener Decki Pelplin:

Wyraźna wizja przedstawiona przez prezesa pokazała mi od razu pewne historie z przeszłości. Od razu podpowiedziała mi, że ja do tej wizji pasuje, nie raz już w takiej wizji się sprawdziłem. Praca w takim klubie, tworzenie tego klubu to przygoda, jest wiele trudnych momentów, ale na koniec jest mnóstwo satysfakcji. Po kilku dłużsgmailzych, ale bardzo konkretnych rozmowach z prezesem, zdecydowałem się na objęcie funkcji I trenera Decki Pelplin.
Wrażenia z niedawnej wizyty w Pelplinie, są świetne - czuje się tą grupę ludzi zaangażowanych dookoła klubu. A tam, gdzie są ludzie, to fundament do dalszych sukcesów już jest. W tym momencie swoje przygotowania do nowego sezonu skupiam na poszukiwaniach zawodników, młodzieżowych, seniorskich. Takich, którzy mogą coś dać, coś pokazać naszej drużynie. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • abc_gość_gość

    12.05.2021, 13:43

    jaki trzeba mieć budżet aby grać na tym poziomie

    Odpowiedz
    IP: 95.40.xx0.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.