Bardzo dobry występ Magdaleny Sobal w Kadrze Polski Kobiet U-15

Występ w kadrze (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 1
Dziewczęta rozegrały dwa mecze międzypaństwowe ze Słowacją. Pierwszy mecz w Tatrzańskiej Łomnicy w dniu 09.11.2018 nasze zawodniczki wygrany 3-0. Drugi w Barcicach zakończył się także zwycięstwem Polek 3-2.

Poprosiliśmy Magdę aby skomentowała swój udział w meczach.

''Bardzo się cieszę , że jestem powoływana do Reprezentacji Polski Kobiet U-15. Po ciężkiej pracy na konsultacjach szkoleniowych odnieśliśmy podwójne zwycięstwo ze Słowacją. W dniu 09.11 piątek w Tatrzańskiej Łomnicy wygraliśmy aż 3-0, w tym meczu wyszłam w pierwszym składzie i w 19 minucie pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie po mojej bramce. Kolejne bramki strzeliła moja zmienniczka Karolina Gec i Ola Posiewka.

Jednak już w Polsce w Barcicach, w niedzielę mecz był trudniejszy niż nam się wydawało , skończył się korzystnym dla nas wynikiem 3-2. Mieliśmy duże wsparcie w kibicach.

Bardzo dziękuję moim obecnym i byłym trenerom klubowym i kadrowych za to, że tak dobrze mnie przygotowali do roli Reprezentantki Polski.

Teraz wracam do domu do swojego klubu do ciężkiej pracy, aby dalej Reprezentować nasz kraj.