DECKA PELPLIN pokonuje Wisłę Kraków na koniec rundy!

Decka Pelplin (fot. TS Wisła Chemart Kraków)

zobacz galerię zdjęć: 8
Ostatni mecz pierwszej rundy dla pelplinian to wyjazd do Krakowa, aby zmierzyć się z legendarnym zespołem Wisłą Kraków. Wawelskie Smoki przed tym spotkaniem posiadały taki sam bilans wygranych meczy jak DECKA, jednak w ostatnim meczu obu zespołów, to właśnie DECKA lepiej zakończyła rok 2020.

Początek meczu to prawdziwa dominacja DECKI PELPLIN. Defensywa DECKI była ze stali, obrona Gospodarzy nie potrafiła sobie poradzić z naszym zespołem. Efektem tego była wygrana przez DECKĘ pierwsza kwarta aż 17:32.

Druga i trzecia kwarta to wyrównana gra z małym wskazaniem na gospodarzy, którzy ewidentnie się obudzili. Jednak w drużynie DECKI PELPLIN panował spokój, roztropność i konsekwencja, którą było widać jak na dłoni w ostatnich 10 minutach, gdzie pozwoliło gospodarzom na zdobycie jedynie 12 punktów.

Cały mecz był pod kontrolą naszych zawodników, dobre zawody rozegrali Dutkiewicz oraz Madray, którzy zdobyli double-double. Kolejny dobry występ oraz 100% skuteczność zza linii 6,75 zaliczył Pawłowski. Trudno jest wskazać słabe ogniwo w sobotnim meczu - co bardzo cieszy!

Zakończenie pierwszej rundy spotkań, to również przerwa świąteczna - po której zespoły wrócą na parkiety. DECKA PELPLIN swój pierwszy mecz po nowym roku rozegra już 3 stycznia, gdzie będziemy gośćmi w WKK Wrocław

TS Wisła Chemart Kraków 75 : 92 DECKA PELPLIN