Mamy to, nowy rekord frekwencji parkrun Tczew!

Bili rekord na parkrunie (fot. Michał Domnik)
Mamy to, nowy rekord frekwencji parkrun Tczew!

zobacz galerię zdjęć: 18
28 maja br. w Tczewie odbyła się 250 edycja parkrun Tczew, z tej okazji postanowiono pobić rekord frekwencji. Dotychczasowy rekord wynosił 702 uczestników i ustanowiony był w 2018 roku z okazji 100 edycji parkrun w Tczewie. Ponad cztery lata parkrun Tczew czekał na nowy rekord frekwencji i stało się - 28 maja 2022 to data ustanowienia rekordu frekwencji, który wynosi 1028 uczestników!

Nowy rekord frekwencji - 1028 uczestników - jest krajowym fenomenem parkrunowym i rzadkim wynikiem w gronie ponad 1700 lokalizacji parkun rozsianych po całym świecie.
Nowy rekord frekwencji sytuuje parkrun Tczew na:
2. w Polsce,
12. w Europie,
36. na świecie!


- Podczas 250 edycji parkrun Tczew padło 91 rekordów indywidualnych, 296 uczestników zadebiutowało, wśród 1028 uczestników aż 512 to dzieci i młodzież, nad całością czuwało 39 wolontariuszy. Tczew pokazał moc, mobilizację i zaangażowanie - serdecznie Wam dziękujemy, że byliście z nami w ten sobotni poranek, na Was zawsze można liczyć !!! Serdecznie zapraszamy na Bulwar Nadwiślański w każdą sobotę, bez względu na porę roku, pogodę - start zawsze o 9:00, zgodnie z idę liczy się udział, nie wynik - rozpocznij aktywnie weekend z parkrun Tczew. Jest sobota, jest parkrun! Do zobaczenia, miejsca wystarczy dla każdego - mówi Koordynator parkrun Tczew, Tomasz Tobiański.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • BRAWO!_gość

    30.05.2022, 16:10

    Serdeczne gratulacje ! Jest się czym chwalić. Brawo uczestnicy, wolontariusze i organizatorzy !! :)

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.