Wyniki IV kolejki rewanżowej Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2018/2019
IV kolejka rewanżowa 03.03.2019
1. Wiomar - KM Przystań 20-4 (11-1)
Strzelcy bramek:
Wiomar: Kamil Gronkowski (10), Paweł Kleischmidt (5), Jerzy Jaroński (3), Marcin Glienke (2);
KM Przystań: Patryk Różański (2), Wojciech Domachowski (1), Julian Lippke (1).
2. Kacper Serwis - Styna Godziszewo 3-2 (1-2)
Strzelcy bramek:
Kacper Serwis: Michał Matusiak (2), Paweł Żelechowski (1);
Styna Godziszewo: Mateusz Janowski (2);
Napomnienia:
Wojciech Migus (Styna Godziszewo).
3. Lichnowy - Wiomar 3-7 (2-3)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Kacper Kaszubowski (2), Tomasz Aftyka (1);
Wiomar: Kamil Gronkowski (3), Marcin Glienke (2), Paweł Kleischmidt (1), Jerzy Jaroński (1).
4. KM Przystań - Kacper Serwis 3-21 (1-13)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Kacper Niedziałkowski (2), Rafał Czapiewski (1);
Kacper Serwis: Paweł Żelechowski (16), Dawid Polański (4), Grzegorz Tomasiak (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2018/2019
39 bramek - Paweł Żelechowski (Kacper Serwis);
35 bramek - Kamil Gronkowski (Wiomar);
21 bramek - Mateusz Janowski (Styna Godziszewo);
20 bramek - Krzysztof Liedtke (STOLMAN - meble na wymiar);
19 bramek - Jarosław Malarski (Straż Pożarna), Kacper Kaszubowski (Lichnowy);
16 bramek - Marcin Glienke (Wiomar);
13 bramek - Paweł Kleischmidt (Wiomar);
12 bramek - Robert Komorowski (Straż Pożarna);
11 bramek - Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo), Artur Stawikowski (Styna Godziszewo), Aleksander Grabowski (KM Przystań), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Dariusz Frost (Styna Godziszewo);
10 bramek - Marcin Knitter (Styna Godziszewo), Łukasz Slizewski (Kacper Serwis), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Różański (KM Przystań), Jerzy Jaroński (Wiomar);
9 bramek - Paweł Korzeniowski (Dobra Zmiana), Paweł Domke (Grześkowiak Team);
8 bramek - Marek Czarnecki (Wiomar), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Dawid Polański (Kacper Serwis), Sławomir Riebandt (Wiomar);
7 bramek - Grzegorz Liżewski (Wiomar), Krzysztof Lisewski (STOLMAN - meble na wymiar);
6 bramek - Wojciech Migus (Styna Godziszewo), Radosław Zasada (Straż Pożarna), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Michał Stuczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
5 bramek - Michał Matusiak (Kacper Serwis), Bartłomiej Janicki (Lichnowy);
4 bramek - Wojciech Kaźmierski (Kacper Serwis), Michał Czapiewski (Styna Godziszewo), Wojciech Musiał (Styna Godziszewo), Remigiusz Parteka (Grześkowiak Team), Bartosz Bogun (Straż Pożarna), Patryk Kacprzak (STOLMAN - meble na wymiar), Robert Ostrowski (Lichnowy), Mateusz Grudziński (STOLMAN - meble na wymiar);
3 bramek - Michał Arendt (Kacper Serwis), Robert Polański (Kacper Serwis), Paweł Gawroński (KM Przystań), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Krzysztof Riebandt (Kacper Serwis);
Puchar LFPT 2018/2019 (10.03.2019 - niedziela)
I runda
1. 16.00 Wiomar - Dobra Zmiana
2. 16.25 Grześkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar
3. 16.50 Styna Godziszewo - Straż Pożarna
4. 17.15 Kacper Serwis - Lichnowy
II runda
5. 17.40 zwycięzca I spotkania - zwycięzca II spotkania
18.05 zwycięzca III spotkania - (drużyna z wolnym losem z I rundy KM Przystań)
Runda Finałowa
Zwycięzcy spotkania 5,6 oraz drużyna wygrana z 4 spotkania w I rundzie zagrają "każdy z każdym" zgodnie z poniższym terminarzem - kolejność spotkań następująca 4-5, 4-6 oraz 5-6
18.20 (1-2)
18.45 (2-3)
19.10 (3-1)
19.45 Podsumowanie, wręczenie nagród, zakończenie LFPT sezon 2018/2019
Czas gry 2x10 minut, w przypadku remisu po 3 rzuty karne, brak rozstrzygnięcia na przemian po 1 rzucie karnym, nie dotyczy rozgrywek grupowych. O końcowym rozstrzygnięciu decyduje regulamin LFPT 2018/2019.
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
IV kolejka rewanżowa 03.03.2019
1. Wiomar - KM Przystań 20-4 (11-1)
Strzelcy bramek:
Wiomar: Kamil Gronkowski (10), Paweł Kleischmidt (5), Jerzy Jaroński (3), Marcin Glienke (2);
KM Przystań: Patryk Różański (2), Wojciech Domachowski (1), Julian Lippke (1).
2. Kacper Serwis - Styna Godziszewo 3-2 (1-2)
Strzelcy bramek:
Kacper Serwis: Michał Matusiak (2), Paweł Żelechowski (1);
Styna Godziszewo: Mateusz Janowski (2);
Napomnienia:
Wojciech Migus (Styna Godziszewo).
3. Lichnowy - Wiomar 3-7 (2-3)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Kacper Kaszubowski (2), Tomasz Aftyka (1);
Wiomar: Kamil Gronkowski (3), Marcin Glienke (2), Paweł Kleischmidt (1), Jerzy Jaroński (1).
4. KM Przystań - Kacper Serwis 3-21 (1-13)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Kacper Niedziałkowski (2), Rafał Czapiewski (1);
Kacper Serwis: Paweł Żelechowski (16), Dawid Polański (4), Grzegorz Tomasiak (1).
Styna Godziszewo:
Krzysztof Migus
Mateusz Janowski
Łukasz Abryszyński
Paweł Barczewski
Dariusz Frost
Artur Stawikowski
Dawid Frost
Michał Wilczewski
Michał Czapiewski
Wojciech Migus
Wojciech Musiał
Marcin Knitter
Krzysztof Migus
Mateusz Janowski
Łukasz Abryszyński
Paweł Barczewski
Dariusz Frost
Artur Stawikowski
Dawid Frost
Michał Wilczewski
Michał Czapiewski
Wojciech Migus
Wojciech Musiał
Marcin Knitter
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2018/2019
39 bramek - Paweł Żelechowski (Kacper Serwis);
35 bramek - Kamil Gronkowski (Wiomar);
21 bramek - Mateusz Janowski (Styna Godziszewo);
20 bramek - Krzysztof Liedtke (STOLMAN - meble na wymiar);
19 bramek - Jarosław Malarski (Straż Pożarna), Kacper Kaszubowski (Lichnowy);
16 bramek - Marcin Glienke (Wiomar);
13 bramek - Paweł Kleischmidt (Wiomar);
12 bramek - Robert Komorowski (Straż Pożarna);
11 bramek - Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo), Artur Stawikowski (Styna Godziszewo), Aleksander Grabowski (KM Przystań), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Dariusz Frost (Styna Godziszewo);
10 bramek - Marcin Knitter (Styna Godziszewo), Łukasz Slizewski (Kacper Serwis), Patryk Bielski (STOLMAN - meble na wymiar), Patryk Różański (KM Przystań), Jerzy Jaroński (Wiomar);
9 bramek - Paweł Korzeniowski (Dobra Zmiana), Paweł Domke (Grześkowiak Team);
8 bramek - Marek Czarnecki (Wiomar), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Dawid Polański (Kacper Serwis), Sławomir Riebandt (Wiomar);
7 bramek - Grzegorz Liżewski (Wiomar), Krzysztof Lisewski (STOLMAN - meble na wymiar);
6 bramek - Wojciech Migus (Styna Godziszewo), Radosław Zasada (Straż Pożarna), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Michał Stuczyński (STOLMAN - meble na wymiar);
5 bramek - Michał Matusiak (Kacper Serwis), Bartłomiej Janicki (Lichnowy);
4 bramek - Wojciech Kaźmierski (Kacper Serwis), Michał Czapiewski (Styna Godziszewo), Wojciech Musiał (Styna Godziszewo), Remigiusz Parteka (Grześkowiak Team), Bartosz Bogun (Straż Pożarna), Patryk Kacprzak (STOLMAN - meble na wymiar), Robert Ostrowski (Lichnowy), Mateusz Grudziński (STOLMAN - meble na wymiar);
3 bramek - Michał Arendt (Kacper Serwis), Robert Polański (Kacper Serwis), Paweł Gawroński (KM Przystań), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Krzysztof Riebandt (Kacper Serwis);
Puchar LFPT 2018/2019 (10.03.2019 - niedziela)
I runda
1. 16.00 Wiomar - Dobra Zmiana
2. 16.25 Grześkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar
3. 16.50 Styna Godziszewo - Straż Pożarna
4. 17.15 Kacper Serwis - Lichnowy
II runda
5. 17.40 zwycięzca I spotkania - zwycięzca II spotkania
18.05 zwycięzca III spotkania - (drużyna z wolnym losem z I rundy KM Przystań)
Runda Finałowa
Zwycięzcy spotkania 5,6 oraz drużyna wygrana z 4 spotkania w I rundzie zagrają "każdy z każdym" zgodnie z poniższym terminarzem - kolejność spotkań następująca 4-5, 4-6 oraz 5-6
18.20 (1-2)
18.45 (2-3)
19.10 (3-1)
19.45 Podsumowanie, wręczenie nagród, zakończenie LFPT sezon 2018/2019
Czas gry 2x10 minut, w przypadku remisu po 3 rzuty karne, brak rozstrzygnięcia na przemian po 1 rzucie karnym, nie dotyczy rozgrywek grupowych. O końcowym rozstrzygnięciu decyduje regulamin LFPT 2018/2019.
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
KIBIC _gość
05.03.2019, 07:42
zawodowcy
Co to jest WIOMAR- PRZYSTAŃ 20-4 KACPER SERWIS- PRZYSTAŃ 21-3 BRAWOOO!!!!! W końcu ktoś im pokazał gdzie jest miejsce dla amatorów TAK TRZYMAĆ . ZE STYNĄ MOŻE I NIE WYSZŁO ALE TERAZ TO SZACUN !!!!!
Odpowiedz