Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Szkół Powiatu Tczewskiego

Podsumowanie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Szkół Powiatu Tczewskiego

zobacz galerię zdjęć: 3
Koniec roku szkolnego to czas podsumowania, dokonaliśmy również podsumowania współzawodnictwa sportowego Szkół Powiatu Tczewskiego w roku szkolnym 2019/2020 w kategorii Igrzysk Dzieci.

W rywalizacji Szkół w kategorii Igrzysk Dzieci uczestniczyło 18 szkół z Powiatu Tczewskiego. Dzieci rywalizowały w zawodach szczebla powiatowego oraz w półfinałach i finałach wojewódzkich. Na wyróżnienie zasługują m.in. drużyny dziewcząt i chłopców z SP Nr 8 w Tczewie, które reprezentowały powiat Tczewski zajmując drugie miejsce w Finale Wojewódzkim w dwa ognie. Szkoła Podstawowa w Subkowach zajęła drugie miejsce w unihokeju chłopców w Finale Wojewódzkim. III miejsce zajął ZKiW w Rudnie w Finale Wojewódzkim w badmintonie chłopców. To największe sukcesy reprezentantów Powiatu Tczewskiego w minionym roku szkolnym. Niestety w związku z korona wirusem wiele zawodów się nie odbyło, współzawodnictwo sportowe zakończyło się z początkiem marca.
Klasyfikacja szkół w ramach Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Tczewskiego w roku szkolnym 2019/2020 przedstawia się następująco:
I miejsce - SP nr 12 Tczew
II miejsce - SP nr 2 Pelplin
III miejsce - ZKiW Rudno

IV miejsce - SP Nr 5 Tczew
V miejsce- SP Subkowy
VI miejsce - SP Nr 1 Gniew
VII miejsce- SSP Nr 2 Tczew
VIII miejsce - SP Nr 11 Tczew
IX miejsce-SP Nr 10 Tczew
X miejsce - SP Nr 8 Tczew
XI miejsce- SP Małe Walichnowy
XI miejsce - SP Nr 2 Gniew
XIII miejsce - ZKiW Nr 1 Pelplin
XIV miejsce - SP Pol. Gronowo
XV miejsce - SP Miłobądz
XVI miejsce- SP Nr 7 Tczew
XVII miejsce - SPZKiW Kulice
XVIII miejsce- SP Morzeszczyn

Wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz nagród odbędzie się na początku września. Nie zapominajcie o aktywności fizycznej podczas wakacji. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Powiatowe Centrum Sportu


Drukuj
Prześlij dalej