Wraca możliwość uprawiania sportów na miejskich obiektach

(fot. TCSIR)
Tczew - Wraca możliwość uprawiania sportów na miejskich obiektach
W Tczewie od poniedziałku, 4 maja, udostępniona została część infrastruktury sportowej zarządzanej przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Udostępnione zostały korty tenisowe - w Parku Miejskim oraz przy ul. Wojska Polskiego.

Otwarte zostało m. in. boisko do badmintona. Czynne:

Poniedziałek - Piątek 15-20
Sobota - Niedziela 12-20

Zapisy pod numerem telefonu: 517-802-727

Do celów treningowych zainteresowanych klubów, otwarte są boiska piłkarskie - przy ul. Ceglarskiej i ul. Elżbiety, a także boiska do siatkowej piłki plażowej na kanonce. Na boisku plażowym znajdującym się w sąsiedztwie odkrytych basenów, treningi wznawiają piłkarki ręczne MKS Sambor Tczew.
W tym tygodniu udostępnimy też Orliki, ale godziny ich funkcjonowania musimy skoordynować z pracą animatorów.
Szczegółowych informacji nt. korzystania z obiektów TCSiR udziela ta placówka, natomiast w sprawie Orlików - szkoły (SSP2, SP 10, SP 11).
Z obiektów można korzystać zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Na boisku nie może znajdować się więcej niż 6 osób.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  OGRYZEK_gość

  27.05.2020, 12:47

  PALEC W DUPIE

  Czyli będzie można uprawiać boks z zachwianiem dystansu 2 metrów Super !!!

  Odpowiedz
  IP: 159.205.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.