Parkarun wspiera #MostTczewskiJakWesterplatte

Parkrun (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Parkarun wspiera #MostTczewskiJakWesterplatte

zobacz galerię zdjęć: 6
W ostatnią sobotę (21.09) tczewski Bulwar Nadwiślański tradycyjnie zaroił się od biegaczy. Uczestnicy parkrunu wsparci akcję #MostTczewskiJakWesterplatte.Chcesz przyspieszyć remont Mostu Tczewskiego i stworzyć tu część Muzeum II Wojny Światowej?


W akcję może włączyć się każdy z Was. Wystarczy podpisać petycję, którą przekażemy decydentom. Link do petycji można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do wrzucania na swoje profile na portalach społecznościowych krótkich filmików opatrzonych hasztagiem - #MostTczewskiJakWesterplatte.

Jak możesz pomóc w akcji?

- najważniejsze: podpisz petycję na stronie www.MostTczewskiJakWesterplatte.pl


- pomóż nagłośnić naszą akcję, tak aby dotarła nie tylko do tczewian

- nagraj krótki filmik i opublikuj go na swojej tablicy najlepiej publicznie. Proponowana treść: "Most Tczewski - to tu 80 lat temu wybuchła II wojna światowa. Skarb Państwa przejął Westerplatte, apeluję do władz Polski o przejęcie również Mostu Tczewskiego. Podpisz petycję! Most Tczewski jak Westerplatte!"

- w opisie filmiku koniecznie podlinkuj adres petycji oraz wklej nasz hasztag, czyli #MostTczewskiJakWesterplatte

- alternatywnie zamiast filmiku opublikuj swoje zdjęcie np. z kartką, na której umieść hasztag #MostTczewskiJakWesterplatte!


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  Jack Power_gość

  23.09.2019, 07:36

  Wy we wszystko uwierzycie co wam PO przed wyborami obieca. Biedne lemingi.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx0 
 • +3

  Bad Track_gość

  23.09.2019, 07:47

  Kto kręci tą zadymę? 10 lat most jest nieczynny i niech tak zostanie. PO miało już setki okazji by coś zrobić. A teraz się uruchomili przed wyborami bo są zazdrośni, że rząd postanowił posprzątać ten syf na Westerplatte i godnie upamiętnić poległych. Po co kręcicie tą zadymę? Most jest nieistotny - nikt go nie będzie odwiedzać.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx7.xx5 
 • #wobronietcsir_gość_gość

  25.09.2019, 18:22

  tnij.tcz.pl/?u=36f72d

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA