23-24.04.2022r. we Władysławowie odbyła się trzecia edycja Pucharu Polski juniorów młodszych U-16/ U-14 w pięcioboju nowoczesnym. Na pięknych obiektach gościnnego COS OPO Cetniewo w silnej obsadzie, łącznie 213 zawodników z 23 klubów UKS "Dwójka" Tczew walczył o punkty do rankingu kwalifikującego do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która po dwuletniej przerwie odbędzie się na początku lipca w Krakowie.
Barwy Tczewskiego klubu reprezentowało 16 zawodników, uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Udane starty pozwolił podopiecznym Mariusza Maruta stanąć na podium zarówno indywidualnie jak i drużynowo
W swoim debiucie w dwuboju chłopców zwyciężył Miłosz Miklis (R10 ) !!!
Miłosz uzyskał najlepszy wynik pływania 1:01, 96 ( nowy Rekord Klubu) na dystansie 100 m. st. dowolnymi
Drugiego dnia czasem 3:12 zwycięża w biegu na 1000 m. popisując się długim i odważnym finiszem.
Trzecie miejsce w konkurencji trójboju wywalczył Konrad Banucha
(R 07). Na wynik składało się bardzo dobre strzelanie 415 pkt, dobre pływanie 2:10 i coraz lepszy bieg na 2 km - 6:29
Kolejnym bardzo dobrym rezultatem był wynik Mai Dąbrowskiej (R 09 ) która finalnie zakończyła zawody na piątym miejscu wśród trójboistek 397 pkt/ 2:38 pływanie
i 7:30 bieg.
Lokaty w pierwszej 10- tce zajmują jeszcze w trójboju 8- my Igor Brzuchalski ( 07 ) po udanym strzelaniu 393 pkt, 2:14 pływanie i 7:18 bieg oraz 9-ty Viktor Borycki (08) 350/2:14 i 6:49 bieg.
Końcowe lokaty trójbój:
12m. Cyprian Styrbicki ( 07 ) 370/ 2:12 / 7:34
14m. Adam Rudko ( 07 ) 362 / 2:24 / 7:05
15m. Kacper Rohda ( 07 ) 350 / 2:17 / 7:08
17m Oliwia Grabowska ( 09 ) 326 / 2:43 / 8:20
24m. Zuzanna Tybus (07) 303 / 2:25 / DNS
Dwuboiści:
15 m. Artur Bąk ( 10 ) 1:08 / 3:34
23m. Zuzanna Kuchta ( 10 ) 1:25 / 3:45
27m. Michalina Szramke ( 09 ) 1: 11 / 4: 10
30m. Magdalena Rudko ( 09 ) 1: 16 / 4:04
Drużynowo klub UKS "Dwojka" Tczew zajął trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej,
Komplet wyników na www. pentathlon.org.pl/wyniki/
Barwy Tczewskiego klubu reprezentowało 16 zawodników, uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
Udane starty pozwolił podopiecznym Mariusza Maruta stanąć na podium zarówno indywidualnie jak i drużynowo
W swoim debiucie w dwuboju chłopców zwyciężył Miłosz Miklis (R10 ) !!!
Miłosz uzyskał najlepszy wynik pływania 1:01, 96 ( nowy Rekord Klubu) na dystansie 100 m. st. dowolnymi
Drugiego dnia czasem 3:12 zwycięża w biegu na 1000 m. popisując się długim i odważnym finiszem.
Trzecie miejsce w konkurencji trójboju wywalczył Konrad Banucha
(R 07). Na wynik składało się bardzo dobre strzelanie 415 pkt, dobre pływanie 2:10 i coraz lepszy bieg na 2 km - 6:29
Kolejnym bardzo dobrym rezultatem był wynik Mai Dąbrowskiej (R 09 ) która finalnie zakończyła zawody na piątym miejscu wśród trójboistek 397 pkt/ 2:38 pływanie
i 7:30 bieg.
Lokaty w pierwszej 10- tce zajmują jeszcze w trójboju 8- my Igor Brzuchalski ( 07 ) po udanym strzelaniu 393 pkt, 2:14 pływanie i 7:18 bieg oraz 9-ty Viktor Borycki (08) 350/2:14 i 6:49 bieg.
Końcowe lokaty trójbój:
12m. Cyprian Styrbicki ( 07 ) 370/ 2:12 / 7:34
14m. Adam Rudko ( 07 ) 362 / 2:24 / 7:05
15m. Kacper Rohda ( 07 ) 350 / 2:17 / 7:08
17m Oliwia Grabowska ( 09 ) 326 / 2:43 / 8:20
24m. Zuzanna Tybus (07) 303 / 2:25 / DNS
Dwuboiści:
15 m. Artur Bąk ( 10 ) 1:08 / 3:34
23m. Zuzanna Kuchta ( 10 ) 1:25 / 3:45
27m. Michalina Szramke ( 09 ) 1: 11 / 4: 10
30m. Magdalena Rudko ( 09 ) 1: 16 / 4:04
Drużynowo klub UKS "Dwojka" Tczew zajął trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej,
Komplet wyników na www. pentathlon.org.pl/wyniki/
Komentarze (2) dodaj komentarz
gosc_gość_gość
29.04.2022, 13:00
UKS
graty :)
OdpowiedzMatv_gość
29.04.2022, 20:30
Graty
Brawo chłopaki
Odpowiedz