Wyniki minionych kolejek w 1 i 2 lidze Playarena Tczew

Liga Nike Playarena Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Wyniki minionych kolejek w 1 i 2 lidze Playarena Tczew
Liga Playarena Tczew

1 LIGA
12. kolejka (24.03.2019):
1. King Tczew 10:5 Team Żelbud

Bramki:
King Tczew: Mateusz Mosiński (3), Mateusz Szwindowski (2), Gustaw Andrzejewski (2),
Dawid Smugaj (2), Patryk Szczukowski (1)
Team Żelbud: Tomasz Olszewski (2), Piotr Włoch (1), Mateusz Żalikowski (1), Daniel
Ścieszyński (1)
Zawodnik meczu: Dawid Smugaj (King Tczew), Kacper Guta (Team Żelbud)
2. Hydra Tczew 3:11 VITIS-Ogrody Marzeń
Bramki:

Hydra Tczew: Dawid Bielski (2), Radek Mrozowski (1)
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Klinkusz (3), Dariusz Frost (3), Mateusz Janowski (2),
Wojciech Migus (1), Michał Wilczewski (1), Paweł Barczewski (1)
Zawodnik meczu: Mariusz Chorążewski (Hydra Tczew), Maciej Freda (VITIS-Ogrody
Marzeń)
3. KS Skowarcz 3:19 Vendetta Team
Bramki:
KS Skowarcz: Piotr Żyła (2), Kamil Wichmann (1)
Vendetta Team: Kacper Rapińczuk (5), Mateusz Wólczyński (4), Piotr Wróblewski (2), Jakub
Filipek (2), Mariusz Książek (2), Paweł Zemke (2), Dominik Kukowski (1)
Zawodnik meczu: Kamil Wichmann (KS Skowarcz), Paweł Zemke (Vendetta Team)
4. MDB Veni Vidi Vici 5:2 FC Emeryci KO
Bramki:
MDB Veni Vidi Vici: Marcel Werner (2), Paweł Guz (2), Karol Werner (1)
FC Emeryci KO: Robert Bartkowski (1), Sławomir Szarfenberg (1)
Zawodnik meczu: Maksymilian Deja (MDB Veni Vidi Vici), Piotr Lipke (FC Emeryci KO)
5. Petarda Lubiszewo 11:6 Green Frog
Bramki:
Petarda Lubiszewo: Dawid Borkowski (4), Patryk Szlicht (2), Moritz Stepnakowski (2), Paweł
Gawroński (1), Jakub Mik (1), Jakub Strużyński (1)
Green Frog: Andrzej Sikora (3), Dawid Dąbrowski (2), Tomasz Hausmann (1)
Zawodnik meczu: Moritz Stepnakowski (Petarda Lubiszewo), Andrzej Sikora (Green Frog)
Klasyfikacja strzelców:
Krzysztof Baranowski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 50 bramek
Aleksander Grabowski (Petarda Lubiszewo) - 32 bramki
Dominik Kukowski (Vendetta Team) - 26 bramek
Michał Wilczewski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 26 bramek
Tomasz Hausmann (Green Frog) - 23 bramki
Terminarz 13. kolejki:
31.03.2019 | II LO | 11:00 | Team Żelbud - KS Skowarcz
31.03.2019 | II LO | 12:15 | Hydra Tczew - MDB Veni Vidi Vici
31.03.2019 | II LO | 13:30 | King Tczew - Petarda Lubiszewo
31.03.2019 | II LO | 14:45 | Green Frog - VITIS-Ogrody Marzeń
31.03.2019 | II LO | 16:00 | Vendetta Team - FC Emeryci KO
____________________________________________________



_
2 LIGA
11. kolejka (24.03.2019):
1. Rosso Team 3:4 Economy Team
Bramki:
Rosso Team: Filip Kamiński (1), Jakub Bartczak (1), Jakub Demski (1)
Economy Team: Krystian Plichta (2), Mateusz Balcerowski (1), Maciej Paluchowski (1)
Zawodnik meczu: Filip Kamiński (Rosso Team), Daniel Szczypior (Economy Team)
2. Kosa Morzeszczyn 6:7 Akademia Wawrzyniaka
Bramki:
Kosa Morzeszczyn: Łukasz Vogler (4), Paweł Kowalewski (1), Bartek Zawiszewski (1)
Akademia Wawrzyniaka: Łukasz Czubek (3), Dawid Kamiński (3), Rafał Gębarowski (1)
Zawodnik meczu: Bartek Zawiszewski (Kosa Morzeszczyn), Rafał Gębarowski (Akademia
Wawrzyniaka)
3. Dream Team Tczew 3:7 Avangarda
Bramki:
Dream Team Tczew: Julian Lippke (1), Wojciech Domachowski (1), Przemysław Różański
(1)
Avangarda: Kamil Rack (4), Jakub Rychert (2), Jacek Szafrański (1)
Zawodnik meczu: Julian Lippke (Dream Team Tczew), Szymon Szafrański (Avangarda)
4. Akademia Tczew 3:6 Maximus FC
Bramki:
Akademia Tczew: Szymon Faberski (1), Bartek Moćko (1), Dominik Flaczyński (1)
Maximus FC: Karol Ciesielski (2), Piotr Steć (1), Marcin Moszyński (1), Dawid Naguszewski
(1), Dawid Ciesielski (1)
Zawodnik meczu: Bartek Moćko (Akademia Tczew), Karol Ciesielski (Maximus FC)
5. FC Abisynia 8:10 Subkowskie Łepy
Bramki:
FC Abisynia: Szymon Tomaszewski (3), Mateusz Kresin (2), Jakub Przanowski (2), Jakub
Mielczarek (1)
Subkowskie Łepy: Michał Kalinowski (3), Maciej Szoska (3), Kacper Szopiński (3), Krzysztof
Wojcicki (1)
Zawodnik meczu: Adrian Kleist (FC Abisynia), Michał Kalinowski (Subkowskie Łepy)
Klasyfikacja strzelców:
Michał Kalinowski (Subkowskie Łepy) - 31 bramek
Paweł Kuśnierz (Economy Team), Maciej Szoska (Subkowskie Łepy), Krzysztof Wojcicki
(Subkowskie Łepy) - po 24 bramki
Bartek Moćko (Akademia Tczew), Kacper Szopiński (Subkowskie Łepy) - po 20 bramek
Jakub Mielczarek (FC Abisynia) - 18 bramek
Wojciech Domachowski (Dream Team Tczew) - 17 bramek
Terminarz 12. kolejki:
31.03.2019 | Sp11 | 11:00 | Akademia Wawrzyniaka - Dream Team Tczew
31.03.2019 | Sp11 | 12:20 | Subkowskie Łepy - Akademia Tczew
31.03.2019 | Sp11 | 13:40 | Avangarda - FC Abisynia
31.03.2019 | Sp11 | 15:00 | Maximus FC - Rosso Team
31.03.2019 | Sp11 | 16:20 | Economy Team - Kosa Morzeszczyn


_______________________________________________
? Facebook: https://www.facebook.com/PlayarenaTczew
? Grupa: https://www.facebook.com/groups/playarenatcz/
? Instagram: https://instagram.com/PlayarenaTczew
? Twitter: https://twitter.com/playarenatczew
? Playarena: http://playarena.pl/umbrella?city_id=608

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • QQ13_gość

    26.03.2019, 10:28

    Żyła to jest kozak!!!

    Ledwo w Planicy w niedzielę sezon skończył i jeszcze tego samego dnia zdążył wystąpić w tczewskiej Playarene i załadować dwie bramki. Prawdziwy mistrz. Brawo Piotrek! :-)

    Odpowiedz
    IP: 77.252.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA