Podsumowanie Ferii z TCSiR 2023

Zawody (fot. mat. prasowe)
Podsumowanie Ferii z TCSiR 2023

zobacz galerię zdjęć: 3
W pierwszym tygodniu zorganizowano gry i zabawy na lodzie, gdzie można było zagrać w hokeja, opanować podstawy jazdy na łyżwach czy po prostu pojeździć slalomem. Co jeszcze wydarzyło się w ferie?

Kolejnym tematem był tenis. Frekwencja na zajęciach zaskoczyła wszystkich. Limit 8 osób był wyczerpany na 30 minut przed zajęciami. Dzięki uprzejmości i doświadczeniu prowadzącego udało się temu zaradzić i wszyscy chętni mogli zapoznać się z dyscypliną. Ze względu na tak duże zainteresowanie TCSiR zdecydował się na dodatkowe zajęcia które również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W drugim tygodniu ferii dzieci i młodzież opanowały mały basen oraz salkę fitness.
Zajęcia na salce fitness cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na twarzach ćwiczących oraz prowadzącej widać było uśmiech. Można odnieść wrażenie, że zajęcia były za krótkie, bo dzieci nie chętnie opuszczały salę.
Na basenie również limit miejsc został szybko zapełniony. W tym przypadku wdrożono plan awaryjny, całość chętnych podzielono na dwie grupy i bardziej zaznajomione z wodą dzieci mogły poszaleć na dużym basenie.


Z oferty z animatorami skorzystało łącznie:: 

- gry i zabawy na lodowisku: 106 osób 
- szkółka tenisa: 40 około osób 
- gry i zabawy fitness : 30 osób 
- gry i zabawy basen na małym basenie 34 osoby, 

Oprócz zajęć z animatorami w ramach akcji można było skorzystać z promocyjnych wejść na lodowisko czy basen. Standardowo największym zainteresowaniem cieszyło się lodowisko
Tylko podczas ferii zimowych lodowisko odwiedziło około 2500 osób!
Serdecznie dziękujemy naszym klientom za tak liczną frkwencję.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Sebek_gość

  06.02.2023, 21:18

  Ferie

  Sztucznie pompowane liczby. Fuszerka. Brak kompetencji. Wszystko przypadkowe. Rzeczywistość inna.

  Odpowiedz
  IP: 164.127.xx7.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.