Reprezentacja Tczewa wygrywa Turniej PL6 w Grudziądzu

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Reprezentacja Tczewa wygrywa Turniej PL6 w Grudziądzu

zobacz galerię zdjęć: 3
11 maja na jednym z grudziądzkich orlików odbył się Turniej Polskiej Ligi Szóstek, w którym reprezentanci naszego miasta mierzyli się z reprezentacją Bydgoszczy oraz
Grudziądza.


Pierwszy mecz nasi zawodnicy rozegrali z bardzo doświadczoną Reprezentacją Bydgoszczy, z którą dwukrotnie na poprzednich Turniejach nasi reprezentanci przegrywali.
Po pierwszej połowie nasi rywale wygrywali 1:0 ale na początku drugiej połowy odpowiedź ze strony naszej Reprezentacji była piorunująca, szybkie trzy gole trochę ostudziły pewność rywali. Mecz do samego końca bardzo wyrównany fizyczność oraz doświadczenie na pewno po stronie rywala lecz głód zwycięstwa oraz waleczność przezwyciężyły Bydgoską Reprezentację i ostatecznie mecz zakończony zwycięstwem 7:4 !
Drugie i ostatnie spotkanie na Turnieju PL6 w Grudziądzu nasi zawodnicy rozegrali oczywiście z gospodarzem turnieju. Mecz po zwycięstwie Bydgoszczy z Grudziądzem był
zatem walką o 1 miejsce w Turnieju. Mecz rozpoczęliśmy bardzo źle tracąc 3 gole przy czym prezentując słabą grę. Co nie zabiło Reprezentantów Tczewa to ich wzmocniło i na 3 gole zawodników z Grudziądza odpowiedzieliśmy czterema i wynik do przerwy 4:3 dla naszejReprezentacji ! Druga połowa to dominacja naszych zawodników i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 14:7 !

Reprezentacja Tczewa po dwóch zwycięstwach w Turnieju zdobyła pierwsze miejsce ! 9 Reprezentantów Tczewa zostało nagrodzonych Pucharem oraz złotymi medalami, a
dodatkowym smaczkiem był wybór Bartłomieja Steinki na MVP Turnieju ! Drugie miejsce zajęła reprezentacja Bydgoszczy, a trzecie Reprezentacja Grudziądza ! Po Turnieju PL6 w Grudziądzu Reprezentacja Tczewa w ogólnopolskim rankingu Reprezentacyjnym z 10 miejsca w tabeli awansowała, aż o 5 pozycji zatem na chwilę obecną zajmujemy 5 miejsce w Polsce !
Dziękujemy Playarena Grudziądz za zaproszenie na Turniej ! Dodajmy również, że na Fanpage'u na Facebooku Playarena Grudziądz można obejrzeć wszystkie mecze z Turnieju !Kadra na Turnieju PL6 w Grudziądzu:
Oskar Guźliński (Bramkarz, King Tczew), Dawid Smugaj (Obrońca, King Tczew), Jakub
Dzielski (Obrońca, Rosso Team), Tomasz Chamski (Obrońca, Rosso Team), Michał Wąsik
(Obrońca, Rosso Team), Bartłomiej Steinka (Pomocnik, Rosso Team), Dominik Pielecki
(Pomocnik, Rosso Team), Przemysław Domachowski (Napastnik, Rosso Team), Szymon
Rutkowski (Napastnik, Rosso Team)
Wyniki oraz strzelcy PL6 w Grudziądzu:
Bydgoszcz 4:7 Tczew
Bartłomiej Steinka - 3 gole
Dawid Smugaj - 2 gole
Przemysław Domachowski - 1 gol
Dominik Pielecki - 1 gol
Grudziądz 7:14 Tczew
Bartłomiej Steinka - 4 gole

Przemysław Domachowski - 3 gole
Dawid Smugaj - 2 gole
Dominik Pielecki - 2 gole
Szymon Rutkowski - 2 gole
Tomasz Chamski - 1 gol

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA