Za nami trzy kolejki Tczewskiej Ligi Bilardowej

Tczew - Za nami trzy kolejki Tczewskiej Ligi Bilardowej
Nabierają tempa rozgrywki w Tczewskiej Indywidualnej Lidze Bilardowej. Organizatorzy: Pub Bilardowy Klimat oraz Klub Sportowy Arkadia Tczew zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tych rozgrywkach. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w naszym mieście. Przypominamy, iż w turniejach może wziąć udział każdy, kto stawi się przed godz. 18.00 w każdy poniedziałek, aby zacząć rywalizację od 3. ligi.

Regulamin dostępny jest w Pubie Bilardowym Klimat - Tczew, Żwirki 50 tel. 58 738 52 01. Tak zakończyła się rywalizacja w tym tygodniu:

1. liga
1. Michał Stojałowski, 2. Andrzej Fandrejewski, 3. Bartek Troka, 4. Jacek Górski, 5. Rafał Kryża
6. Aleksandra Fandrejewska, 7. Marcin Ormianin - spadek do 2. ligi


2. liga

1. Jakub Zduńczyk, 2. Bartek Barczewski - awans do 1. ligi
3.Marcin Ziółkowski
4. Beata Pączek, 5. Artur Szymański - spadek do 3. ligi

3. liga

1. Kami Sząszor, 2. Maciej Połujanow - awans do 2. ligi
3. Wojciech Koszałka, 4. Tomasz Podsiadło - awans do 2. ligi
5. Rafał Pestka, Krzysztof Aftka
7. Kamila Kołodziejczyk, Piotr Machnicki

Krótkie podsumowanie rozgrywek tego tygodnia:

W tym tygodniu 1. liga doczekała się rozgrywek w pełnym składzie. Siedem osób, system każdy z każdym dało sporo emocji. Najlepszym okazał się Michał Stojałowski, pokonując w finale zwycięzcę z poprzedniego tygodnia Andrzeja Fandrejewskiego. Trzecie miejsce przypadło Bartkowi Troce, a czwarte Jackowi Górskiemu. Na ostatnim "bezpiecznym" miejscu uplasował się Rafał Kryża. Szeregi 1. ligi opuszczają w tym tygodniu Aleksandra Fandrejewska i Marcin Ormianin. 2. liga jako jedyna nie nabrała jeszcze ostatecznych kształtów pod względem ilości uczestników. Na starcie zabrakło Beaty Pączek i Artura Szymańskiego, którzy automatycznie spadli do 3. ligi. Zwyciężył Jakub Zduńczyk i wraz z Bartkiem Barczewskim za tydzień zagrają w 1. lidze. Rozgrywki w 3. lidze pewnie wygrał Kamil Sząszor, tracąc w całym turnieju tylko jedną partię (wbijając przypadkowo czarną bilą razem z białą). Cel osiągnął także jego finałowy przeciwnik Maciej Połujanow. Z związku z tym, że w 2. lidze "zwolniły się" dodatkowe dwa miejsca, z awansu mogli cieszyć się też Wojciech Koszałka i Tomasz Podsiadło.
Za tydzień ponownie spotkamy się przy bilardowych stołach. Tych, którzy się jeszcze wahają gorąco namawiamy do włączenia się do wspólnej zabawy w sportowym klimacie.
ZAPRASZAMY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK GODZINA 18.00Drukuj
Prześlij dalej