Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "4" Chłopców

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "4" Chłopców

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 20 lutego 2020 w Szkole Podstawowej w Małych Walichnowach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "4" Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z SP Małe Walichnowy.

Do zawodów awansowało 5 drużyn, które odniosły zwycięstwo w zawodach szczebla gminnego. Drużynę mogli stanowić uczniowie szkoły podstawowej rocznik 2007 i młodsi. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Zwycięzcą zawodów została reprezentacja SP Nr 5 w Tczewie, która będzie reprezentować Powiat Tczewski w półfinałach wojewódzkich.


1. SP Morzeszczyn - SP Nr 2 Pelplin 0:2
2. SP Nr 1 Gniew - SP Subkowy 2:0

3. SP Nr 5 Tczew - SP Morzeszczyn 2:0
4. SP Nr 2 Pelplin - SP Nr 1 Gniew 2:1
5. SP Nr 5 Tczew - SP Subkowy 2:0
6. SP Morzeszczyn - SP Nr 1 Gniew 1:2
7. SP Subkowy - SP Nr 2 Pelplin 0:2
8. SP Nr 1 Gniew - SP Nr 5 Tczew 0:2
9. SP Subkowy - SP Morzeszczyn 2:1
10. SP Nr 2 Pelplin - SP Nr 5 Tczew 1:2KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I miejsce SP Nr 5 Tczew

II miejsce SP Nr 2 Pelplin
III miejsce SP Nr 1 Gniew
IV miejsce SP Subkowy
V miejsce SP Morzeszczyn


Skład drużyny zwycięskiej:
Oliwier Etmański, Franciszek Mazur, Aleksander Mazur, Karol Ossowski, Mateusz Rebell, Adam Saidowski, Jakub Schonfeld, Michał Sielski, Maksymilian Topolski

Trener/Nauczyciel WF:
Tomasz Mazur
Więcej informacji i zdjęć na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • RODZIC_gość_gość_gość_gość

  21.02.2020, 09:55

  Gratulacje

  Gratulacje dla chłopców z "Piątki" i ich n-la wf.Powodzenia w dalszych rozgrywkach, w półfinale wojewódzkim. Informacja z "ÓSEMKI" w Tczewie: w dniach 18 i 20 bm. w Gdańsku i Czersku odbyły się finały wojewódzkie w DWA OGNIE USPORTOWIONE, W finałach udział brały dzieci z "Ósemki" w Tczewie. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli tytuły wicemistrzowskie (II m-ca). Brawo dla młodych sportowców i ich nauczycieli.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.