Pięć klubów sportowych z dofinansowaniem z programu "KLUB"

Piłka nożna (fot. tcz.pl)
Tczew - Pięć klubów sportowych z dofinansowaniem z programu "KLUB"
W ramach rządowego programu "KLUB" w 2020 roku województwie pomorskim zostanie wspartych 271 małych i średnich klubów sportowych. Trafi do nich 3 010 000 zł. Pieniądze trafią także do klubów z Tczewa.

Przypomnijmy, że pieniądze - w podstawowym modelu można przeznaczyć na wynagrodzenie szkoleniowców, organizację obozów sportowych, zakup sprzętu sportowego. Dodatkowo, w 2020 roku kluby mogą zdecydować o przeznaczeniu wszystkich środków na wsparcie pracy trenerów.

W skali kraju program to 54 mln zł , które trafią do 4894 małych i średnich klubów sportowych. Od 2016 do 2019 małe i średnie kluby sportowe otrzymały z programu ponad 144 miliony złotych. W tegorocznej edycji dofinansowanie otrzymają wszystkie kluby, które wnioskowały o wsparcie i spełniły warunki formalne.

Lista wniosków z Tczewa, którym przyznano dofinansowanie na podstawie rozstrzygnięcia Ministra Sportu:


- UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DWÓJKA TCZEW - dofinansowanie 15 tys. zł,
- UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORŁY TCZEW - 10 tys. zł,
- TCZEWSKIE STOWARZYSZENIE AIKIDO AIKIKAI - 10 tys. zł,
- KS POGOŃ TCZEW - 10 tys. zł,
- MKS GRYF TCZEW - 10 tys. zł.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  Wisła_gość

  08.06.2020, 13:47

  I Unia

  W czarnej dupie. Komu za to dziękować za rozpad sportu w tym mieście

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx3.xx5 
 • +11

  toledo_gość_gość

  08.06.2020, 15:22

  tylko i wylacznie prezydentowi i radzie miasta tczew niszcza sport w kazdej postaci wazne ze brzuchy im rosna po nauke jaki ma byc sport to wyslac tych uczonych rzadzacych do bytowa starogardu chojnic i moze zrozumia ze przy nastepnych wyborach nic nie osiagna bez kibicow a jest nas duzo ,pozdrawiam spragnionych zawodow sportowych na zywo moze doczekamy w tczewie takiego zjawiska

  Cytuj
  IP: 185.241.xx8.xx9 
 • +5

  Stiks_gość_gość

  22.06.2020, 09:33

  UKS 2 Tczew - pływanie

  Jest kasa na szkolenie młodych,zdolnych zawodników którzy tradycje pływania wyczynowego podtrzymywać będą . Trzeba iść z nowym duchem czasu ,dać im nowe możliwości rozwoju , wprowadzić nowy lepszy i bardziej "owoco dajny"system szkolenia po 8-mej klasie .Wprowadzać innowacyjność i nowe struktury pływackie ! Potrzebna jest Szkoła MISTRZOSTWA SPORTOWEGO KTÓRA SKUMULUJE WYBITNĄ KADRĘ ORAZ ZBIERZE WYBITNIE UZDOLNIONĄ MŁODZIEŻ. Kasa z tego programu nie powinna zostać roztrzepanapo łebkach. Pozdrawiam wszystkich z uks 2 Tczew

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.