W dniu 25 września 2019 roku na terenie II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe rozgrywki międzyszkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody przeprowadzono odrębnie dla dziewcząt i chłopców w 3 kategoriach wiekowych tj. dla uczniów rocznik 2007 i młodsi, rocznik 2005-2006 i dla szkół średnich dziennych rocznik 2000 i młodszych. W zawodach udział wzięło 32 reprezentacji z 18 szkół powiatu tczewskiego. Każda drużyna składała się z 10 zawodników.
Igrzyska Dzieci Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 11 Tczew
2. miejsce ZKiW Pelplin
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 70: dz. - 70, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 19,
Skład Zespołu zwycięskiego: Brykarczyk Wiktoria, Czechanowska Liliana, Kaszubowska Amelia, Kwiatkowska Monika, Kwiatkowska Nikola, Myszka Oliwia, Paciorek Julia, Parasiak Julia, Skiberowska Nadia, Tobiańska Maria,
Trener/Nauczyciel WF: Marcin Czirson
Igrzyska Dzieci Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 10 Tczew
2. miejsce SP 2 Pelplin
3. miejsce SP Miłobądz
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 70: dz. - 0, chł. - 70
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 17,
Skład Zespołu zwycięskiego: Bielski Michał, Bienek Kacper, Heubner Bartosz, Kosicki Błażej, Litwiński Paweł, Mania Radosław, Morus Jakub, Noetzel Marcin, Ormanin Dominik, Stubba Bruno
Trener/Nauczyciel WF: Paweł Fabich
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP NR 4 Tczew
2. Miejsce SP Nr 2 Pelplin
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 20: dz. - 20, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Skład Zespołu zwycięskiego:
Bylicka Wiktoria, Etmańska Julia, Fiedur Monika, Grabowska Nikola, Kaczmarek Zuzanna, Kittowska Julia, Klein Inga, Kłosowska Kornelia, Piotrowska Agata, Wójcik Zuzanna
Trener/Nauczyciel WF: Karina Bralewska
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 4 Tczew
2. miejsce SP Nr 2 Pelplin
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 50: dz. - 0, chł. - 50
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Skład Zespołu zwycięskiego: Jakubiak Mateusz, Jarosz Kamil, Kreft Konrad, Kunowski Tomasz, Lewandowski Filip, Piekarski Jan, Porębski Tymon, Szlosecki Dawid, Witczak Julian, Żołnowski Jakub
Trener/Nauczyciel WF: Henryk Wasiek
Licealiada Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce II LO Tczew
2. miejsce I LO Tczew
3. miejsce UKLO Tczew
4. miejsce ZSE Tczew
5. miejsce ZSB Tczew
6. miejsce ZSBiO Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 60: dz. - 60, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 16,
Skład Zespołu zwycięskiego: Chęcińska Marta, Choińska Katarzyna, Kiwatrowska Julia, Krygier Martyna, Kwiatkowska Wiktoria, Lis Wiktoria, Pacek Oliwia, Sobal Magdalena, Szafraniec Kalina, Tabor Łucja
Trener/Nauczyciel WF: Magda Zacharek
Licealiada Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce UKLO Tczew
2. miejsce I LO Tczew
3. miejsce II LO Tczew
4. miejsce ZSBiO Tczew
5. miejsce ZSB Tczew
6. miejsce ZSE Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 60: dz. - 0, chł. - 60
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach -10,
Skład Zespołu zwycięskiego: Adamczyk Karol, Jurczyński Sylwester, Lesiński Kamil, Serafin Mateusz, Liegmann Aleksander, Lippke Mateusz, Łabucki Norbert, Makowski Oskar, Nawój Kacper, Zieliński Tymon
Trener/Nauczyciel WF: Agnieszka Saidowska
Igrzyska Dzieci Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 11 Tczew
2. miejsce ZKiW Pelplin
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 70: dz. - 70, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 19,
Skład Zespołu zwycięskiego: Brykarczyk Wiktoria, Czechanowska Liliana, Kaszubowska Amelia, Kwiatkowska Monika, Kwiatkowska Nikola, Myszka Oliwia, Paciorek Julia, Parasiak Julia, Skiberowska Nadia, Tobiańska Maria,
Trener/Nauczyciel WF: Marcin Czirson
Igrzyska Dzieci Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 10 Tczew
2. miejsce SP 2 Pelplin
3. miejsce SP Miłobądz
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 70: dz. - 0, chł. - 70
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 17,
Skład Zespołu zwycięskiego: Bielski Michał, Bienek Kacper, Heubner Bartosz, Kosicki Błażej, Litwiński Paweł, Mania Radosław, Morus Jakub, Noetzel Marcin, Ormanin Dominik, Stubba Bruno
Trener/Nauczyciel WF: Paweł Fabich
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP NR 4 Tczew
2. Miejsce SP Nr 2 Pelplin
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 20: dz. - 20, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Skład Zespołu zwycięskiego:
Bylicka Wiktoria, Etmańska Julia, Fiedur Monika, Grabowska Nikola, Kaczmarek Zuzanna, Kittowska Julia, Klein Inga, Kłosowska Kornelia, Piotrowska Agata, Wójcik Zuzanna
Trener/Nauczyciel WF: Karina Bralewska
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 4 Tczew
2. miejsce SP Nr 2 Pelplin
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 50: dz. - 0, chł. - 50
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Skład Zespołu zwycięskiego: Jakubiak Mateusz, Jarosz Kamil, Kreft Konrad, Kunowski Tomasz, Lewandowski Filip, Piekarski Jan, Porębski Tymon, Szlosecki Dawid, Witczak Julian, Żołnowski Jakub
Trener/Nauczyciel WF: Henryk Wasiek
Licealiada Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce II LO Tczew
2. miejsce I LO Tczew
3. miejsce UKLO Tczew
4. miejsce ZSE Tczew
5. miejsce ZSB Tczew
6. miejsce ZSBiO Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 60: dz. - 60, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 16,
Skład Zespołu zwycięskiego: Chęcińska Marta, Choińska Katarzyna, Kiwatrowska Julia, Krygier Martyna, Kwiatkowska Wiktoria, Lis Wiktoria, Pacek Oliwia, Sobal Magdalena, Szafraniec Kalina, Tabor Łucja
Trener/Nauczyciel WF: Magda Zacharek
Licealiada Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce UKLO Tczew
2. miejsce I LO Tczew
3. miejsce II LO Tczew
4. miejsce ZSBiO Tczew
5. miejsce ZSB Tczew
6. miejsce ZSE Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 60: dz. - 0, chł. - 60
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach -10,
Skład Zespołu zwycięskiego: Adamczyk Karol, Jurczyński Sylwester, Lesiński Kamil, Serafin Mateusz, Liegmann Aleksander, Lippke Mateusz, Łabucki Norbert, Makowski Oskar, Nawój Kacper, Zieliński Tymon
Trener/Nauczyciel WF: Agnieszka Saidowska