XXVI Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej

(fot. mat. prasowe)
XXVI Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej
W czwartek 20 lipca odbył się trzeci, finałowy turniej XXVI Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej.

Do trzeciego turnieju zgłosiło się 20 drużyn: 13 OPEN i 7 w kategorii 40+. Początkowo zgłoszonych zespołów było 25 jednak kontuzje i inne zdarzenia losowe wyeliminowały kilka ekip.

W kategorii 40+ w ostatniej chwili kontuzje wykluczyły 3 ekipy w których znajdowały się pary walczące o podium. Wspólnie z zawodnikami podjęto decyzję o rozegraniu jednej dużej grupy w systemie każdy z każdym co przy tej ilości drużyn skutkowało dużą ilością meczy.
Od samego początku widać było, że czołówka tabeli nie zamierza się zatrzymywać i niczym rozpędzona machina pokonuje przeciwnika za przeciwnikiem.
Tak jak w poprzednich turniejach para Hajdysz/Janczak pewnie wygrała wszystkie swoje mecze i przypieczętowała wygraną w tegorocznym Grand Prix.


Zawodnicy z grupy OPEN toczyli równie ciekawe pojedynki. Na początku rywalizowano w grupach, po trzy drużyny w systemie każdy z każdym. W drugiej rundzie rozegrano fazę pucharową do której awansowały zwycięzcy grup oraz trzy drużyny z drugich miejsc z najwyższym ratio (stosunkiem małych punktów zdobytych do straconych we wszystkich spotkaniach).
Podobnie jak w przypadku kategorii 40+ finałowe potyczki to koncert liderów tabeli. Po raz trzeci w finale spotkali się pary Lech/Wojtkiewicz oraz Bąk/Zbrzeźny. Finał po raz trzeci padł łupem pary Lech/Wojtkiewicz, którzy wygrali 21:18.

Po zakończonym turniej odbyło się podsumowanie Grand Prix, na którym Prezes TCSiR Sp. z o.o. nagrodził trzy najlepsze pary z każdej kategorii.


Organizatorem cyklu było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o..

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Charlie_gość_gość_gość

  25.07.2023, 13:36

  charlie1545@gmail.com

  Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę poznać ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkich Illuminati jako wielki członek Illuminati, którzy chcą mnie jako wielkiego członka. Nazywa się lord Felix Morgan. Pomóż mi odzyskać życie ze stadium śmierci. Zwolniony po około 2 latach i sześciu miesiącach. Po tym, jak został zdradzony przez tak wielu członków Illuminati. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na ziemi. Ale pewnego dnia przeglądając internet natknąłem się na post Wielkiego Członka Illuminati Lorda Felixa Morgana i powiedział, że jeśli jesteś jednym z wielkich członków Illuminati, możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu. Skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mi rejestrację, zapłaciłem za dużego członka, aby zaczął mnie i zostałem zainicjowany w Światowym Zakonie Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i dali mi znać, że po inicjacji nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą lorda Felixa Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli twoja rada jest taka, że próbowałeś już oszustwa lub jesteś nim, to do mnie należy pomoc w przyłączeniu się, więc spróbuj Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez WhatsApp +2348055459757 lub e-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com

  Odpowiedz
  IP: 162.222.xx8.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.