Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
W sobotę 07.12.2022 r. w hali tenisowej w Tczewie odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych, którego organizatorem było Tczewskie Centrum Sporu i Rekreacji Sp. z o.o.

Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn: 3 drużyny dziewcząt, 2 zespoły chłopców z rocznika 2008 i młodsi oraz 3 zespoły chłopców z
rocznika 2012 i młodsi. W każdym zespole występować mogło maksymalnie 8 zawodników (4 w polu + bramkarz oraz 3
zawodników rezerwowych).

Wśród chłopców rocznik 2008 i młodsi rozegrano jeden mecz, chłopcy z rocznika 2012 i młodsi oraz dziewczęta rozegrali turniej w systemie każdy z każdym. Mecz podzielony był na dwie połowy po 7 minut plus dwie minuty przerwy.


Ze względu na zgłoszenie się tylko dwóch drużyn chłopców 2008 i młodsi ich mecz został rozegrany jako pierwszy. Walka była bardzo zacięta co sprawiło, ale widać było przewagę zespołu UKS V' Tczew na zespołem UKS 5 Tczew.
UKS V' Tczew 6:1 UKS 5 Tczew

Kolejność końcowa:
I miejsce - UKS V' Tczew
II miejsce - UKS 5 Tczew
Skład drużyny UKS V' Tczew: Bartosz Mańkowski, Jakub Wołdowski, Kacper Mączka, Denis Ivanow, Oliwier Baranowski, Krzysztof Kaczyniowski, Nikodem Baranowski,

Następnie do rywalizacji przystąpiły dziewczęta i chłopcy rocznik 2012 i młodsi W tych kategoriach mecze były bardzo ciekawe i dynamiczne. Byliśmy świadkami wielu ciekawych akcji oraz pięknych bramek. Swoimi popisami pochwalili się również bramkarze, którzy bronili bardzo trudne strzały.

Kolejność końcowa dziewcząt:
I UKS 5 Tczew
II Spartanki
III Tańczące Kapibary
Skład drużyny UKS 5 Tczew: Oliwia Peplińska, Kinga Peplińska, Maja Łoś, Jessica Walder, Angelika Szczodrowska, Marcelina Musalewska, Laura Karczewska.

Kolejność końcowa chłopców rocznik 2012 i młodsi:
I Petarda Gnojewo
II Niebiescy

III Czerwoni

Skład drużyny Petarda Gnojewo: Michał Resmerowski, Jakub Kuchta, Mateusz Dybicki, Olek Gigielewicz, Jakub Sobieraj, Jan Janicki.

Po zakończonych rozgrywkach najlepsze trzy drużyny każdej kategorii otrzymały puchary, medale, piłki halowe oraz drobne nagrody ufundowane przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Tradycyjnie każdy uczestnik zawodów, bez względu na wynik końcowy otrzymał słodki prezent.

Drukuj
Prześlij dalej