Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt

Licealiada (fot. mat. prasowe)
Tczew - Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 05 lutego 2019 roku w hali II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. Udział w zawodach zgłosiło 7 szkół. W zawodach prawo startu mieli uczniowie wszystkich szkół średnich dziennych powiatu tczewskiego, urodzeni w roku 1999 i młodsi.

Zawody przeprowadzono w 2 fazach, eliminacyjnej i finałowej. W fazie eliminacyjnej uczestników zawodów w drodze losowania podzielono na 2 grupy. W każdej grupie drużyny rozegrały pojedynki systemem każdy z każdym. Następnie najlepsze drużyny w grupach rozegrały pojedynki między sobą o trzecie i pierwsze miejsce w turnieju. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została reprezentacja II LO w Tczewie, która będzie reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim w Gdyni.


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. miejsce II LO Tczew

2. miejsce UKLO Tczew
3. miejsce ZSE Tczew
4. miejsce ZSRiK Tczew
5. - 6. miejsce ZSBiO Tczew, I LO Tczew
7. miejsce ZSCKR Swarożyn


Skład drużyny zwycięskiej:
Małgorzata Burczyk, Katarzyna Choińska, Martyna Krygier, Weronika Łobocka, Klaudia Pietkun, Aleksandra Rajek, Zuzanna Szabłowska, Łucja Tabor, Martyna Tryka, Węsierska Anna

Trener/nauczyciel WF:
Mateusz Sroka


Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  zainteresowny_gość_gość

  05.02.2019, 13:47

  a wyniki na stronie PCS

  Gdzie wyniki poszczególnych spotkań? Wiem są na stronie PCS. Czy tu na TCZ.P> nie mogą być załączone? Po prostu kopiuj i wklej. To chyba nie takie trudne? Panie organizatorze trochę szacunku dla zawodniczek, zawodników i kibiców. Wykonam to tym razem za Pana. Grupa A - eliminacje:1.ZSCKR Swarożyn-UKLOTczew 0:4, 2.ZSRiKTczew-ZSBiOTczew 0:0, 3.UKLOTczew - ZSBiOTczew 4:0, 4.ZSCKR Swarożyn-ZSRiKTczew 0:3, 5. ZSRiKTczew-UKLOTczew0:1, 6.ZSBiO Tczew-ZSCKR Swarożyn 3:0, Grupa B - eliminacje 1.ZSETczew-I LO Tczew 6:0, 2.II LOTczew-ZSETczew1:0, 3.I LOTczew-II LO Tczew 0:5, FAZA FINAŁOWA o 3 m-ZSRiK- ZSE 0:2, o 1 m.-UKLO-II LO 0:2, 5-6 m. ZSBiO i I LO, 7 m. ZSCKR Sarożyn. Podaje się wszystkie wyniki i miejsca, albo nic.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx5 
 • -1

  do gościa_gość

  05.02.2019, 17:16

  Wyniki pcs

  Panie Gościu, trochę szacunku do organizatorów, którzy swoją robotę wykonują solidnie, a nie pie***, że będziesz za nich wykonywał pracę. Sam o tym wspomniałeś, że POSZCZEGÓLNE wyniki masz na ich stronie - PCS, to czego się ich czepiasz, że nie ma tu pełnych artykułów? Może nie zauważyłeś, że jesteś na stronie Tczewskiej, a nie Powiatowego Centrum Sportu - dlatego taka rada - spójrz, gdzie zamieszczasz komentarze i do kogo się zwracasz. Nie sądzę, żeby odpowiadali tu za publikowane treści.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx8 
 • -1

  zainteresowany_gość_gość

  05.02.2019, 19:06

  wyniki spotkań!

  Przepraszam! Wiem na jakiej stronie jestem. Nie czepiam się nikogo, a tym bardziej organizatorów sportu. Wiem i widzę ze wykonują należycie swoją pracę. Po prostu poprosiłem o pełne wyniki na TCZ.PL. Jeśli to tak trudno, to będę zaglądał na PCS i TCSiR jak robiłem do tej pory. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich sympatyków sportu nie tylko szkolnego. Nawiasem mówiąc szkolne wynik organizator PCS podaje kilkanaście minut po zawodach. Poprzednio tego nie było. Brawo Panie Krzysztofie.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx2 
 • Zbity z tropu_gość

  06.02.2019, 10:14

  sprawdziłem. Na stronie PCS w zakładce "Sport szkolny" są artykuły z roku szkolnego 2015/2016. Ogólnie jakiś bałagan w tych zakładkach. Przydałby się powiew świeżości na tej stronie. Bez braw Panie Krzysztofie.

  Cytuj
  IP: 85.219.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.