Mateusz Kowalski zagra we włoskiej Parma Calcio 1913

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Mateusz Kowalski zagra we włoskiej Parma Calcio 1913
Z wielką radością przyjęliśmy informację o międzynarodowym transferze naszego wychowanka Mateusza Kowalskiego z Jagiellonia Białystok do włoskiej drużyny Serie B Parmy Calcio 1913.

Mateusz występował w naszym klubie w latach 2011-2017.
Mamy nadzieje, że kariera Mateusza będzie inspiracją dla wszystkich zawodników naszego klubu

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  Franz_gość

  02.02.2023, 11:46

  Transfer

  Elegancko....ani Orly ani Gryf nie dały zawodnikowi nic....pomijam że rodzice płacili składki jednym i drugim. Sprzęt sportowy też za wszystko płacili rodzice. Na treningach Mati pracował z trenerem, a nie z prezesem Orłów czy Gryfa. To jest wstyd pisać nasz wychowanek. Wychowanek rodziców oraz trenera. Transfer to owoc ich pracy oraz samego zawodnika. Żałosne jest przypisywanie sobie sukcesu do którego nie dołożylo się kamyczka. Pomijanie wkładu trenera Irka który pracował z Matim i w jednym i w drugim klubie....wstyd. o ile się orientuję to trener już w orłach ani w Gryfie nie działa....więc jaka to zachęta dla kolejnych zawodników?

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx4 
 • Lopez_gość

  02.02.2023, 14:53

  Boli kogoś?

  Internetowi frustraci odzywają się wówczas, gdy ktoś może pochwalić się jakimś sukcesem. Nikt nie podważa roli Rodziców i samego Zawodnika, ani też wspomnianego trenera. Natomiast nie było on jedynym, którego wkład należy docenić (vide: trener Grzegorz z "Orłów"). Klub, w którym ktoś rozwija swą pasję i otrzymuje podstawy z wyszkolenia sportowego przez blisko 6 lat, ma prawo nazywać swego byłego piłkarza wychowankiem. I to bez wątpienia przysługuje "Orłom". Wbrew zazdrosnym i podłym komentarzom. P. S. Nazwy własne piszemy z wielkiej litery.

  Cytuj
  IP: 31.2.xx4.xx5 
 • +4

  Tata byłego piłkarza 2005_gość

  10.02.2023, 14:27

  Bez względu na to jaki klub wychował w jakim stopniu to pokazuje młodym zawodnikom a także rodzicom ze warto marzenia realizować i jak dziecko chce to dawać do lepszych klubów. Nieraz było wród rodziców dlaczego dzieli sie grupy na A i B.... włsnie po to by ci lepsi mogli sie jeszcze wiecej nauczyć i rozwijać. Brawo Mateusz. Brawo Tczewska piłka.

  Odpowiedz
  IP: 185.46.xx2.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.