Rowerowy rajdzik rodzinny


odbyło się
04
08.2019
Niedziela
Tczew - Rowerowy rajdzik rodzinny
Tczewska Inicjatywa Rowerowa oraz Bobotrampek - wypożyczalnia sprzętu turystycznego zapraszają na kolejny rajdzik!

Pojedziemy tempem BARDZO REKREACYJNYM - dostosowanym do najmłodszych - czyli kilkuletnich - uczestników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę na dwóch kółkach (tzn. średnio 5-7km/h, bo sporo stajemy i odpoczywamy po drodze).

Spotkamy się w niedzielę, 4 sierpnia, o godzinie 10.00 na placu zabaw przy skwerze rekreacyjnym na Górkach (między ul. Broniewskiego i Miłosza). Start o godzinie 10.30.

Tym razem do pokonania mamy aż 20-kilometrową trasę! Oto ona: http://www.mappedometer.com/?maproute=759149


Pojedziemy w stronę Śliwin, wokół Jeziora Rokickiego, a następnie do Lubiszewa na lody w wiejskim sklepiku. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach pojechać aż 20 kilometrów, nie musi objeżdżać jeziora, tylko może poczekać na plaży, dzięki czemu oszczędzi ok. 6 km. Nad jeziorem i tak planujemy dłuższy postój na piknik, gry i zabawy.

Jest to najdłuższa trasa dla naszych maluchów spośród wszystkich naszych dotychczasowych przejazdów, więc pamiętajcie o zapakowaniu odpowiedniej wałówki, bo zejdzie nam pewnie z 5 godzin!

Przejazd zakończymy na Suchostrzygach.

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje na rajdzik przyczepki, holu rowerowego czy fotelika itp. - może je na ten dzień wypożyczyć za darmo (liczba sprzętu ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń pod nr tel. 662 936 981)! http://www.bobotrampek.pl/rowerowe

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodzica albo innego pełnoletniego opiekuna. Za bezpieczną jazdę najmłodszych uczestników i odpowiednie przygotowanie do trasy odpowiedzialni są rodzice / opiekunowie dzieci.

Drukuj
Prześlij dalej