Walczyli o mistrzostwo w piłce nożnej szkół katolickich

turniej piłki nożnej z okazji rocznicy wyboru Jana Pawła II na Papieża
Tczew - Walczyli o mistrzostwo w piłce nożnej szkół katolickich
Dnia 21.10.2010 roku na Orliku przy Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie odbył się turniej piłki nożnej z okazji rocznicy wyboru Jana Pawła II na Papieża. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Katolickich w Tczewie. Gospodarze rywalizowali z dwiema innymi szkołami katolickimi: Collegium Marianum z Pelplina oraz Katolickim Liceum Ogólnokształcącym z Kartuz.

Po zaciętej rywalizacji, szczególnie w ostatnim meczu, którym losy ważyły się do ostatniej minuty, gospodarze nie okazali się zbyt gościnni dla kolegów z Pelplina ogrywając ich ostatecznie 3:2, zdobywając jednocześnie tytuł Mistrza w piłce nożnej szkół katolickich.

Wyniki:

Zespół Szkół Katolickich w Tczewie - Katolickie Liceum Ogólnokształcące Kartuzy 7:1

Collegium Marianum - Katolickie Liceum Ogólnokształcące Kartuzy 12:3
Zespół Szkół Katolickich w Tczewie - Collegium Marianum - 3:2
Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, podarowanymi przez Urząd Miasta Tczew, oprócz tego nagrody otrzymali: najlepszy strzelec - Mateusz Durkalec
z Collegium Marianum, zdobywca 6 bramek, oraz najlepszy bramkarz - Artur Babiński
z Liceum w Kartuzach.

Za pomoc finansową w zorganizowaniu zawodów dyrekcja Zespołu Szkół Katolickich chciała serdecznie podziękować Panom Michałowi Wojtuszkiewiczowi i Jarosławowi Daszek, właścicielom salonu meblowego Meblex w Tczewie, firmie EPT (Eko-Petro Trans) - stacji paliw mieszczącej się przy ulicy 30-go Stycznia 40 oraz Urzędowi Miasta Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  gość_gość

  26.10.2010, 11:54

  Widać dobrą ręką prowadzi zespół Pan Marek. Świtny piłkarz i sędzia. Tak dalej

  Odpowiedz
  IP: 195.205.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA