Półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym na tczewskiej pływalni

Pływak w TCSiR (fot. TCSiR)
Tczew - Półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym na tczewskiej pływalni
W dniach 5 (od godziny 10:00 do 13:00) i 6 (od godziny 9:30 do 13:00) marca na basenie TCSiR obędzie się półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym.

W zmaganiach wezmą udział reprezentanci szkół powiatu kartuskiego, lęborskiego, puckiego, tczewskiego, wejherowskiego, oraz miasta Gdynia i Sopotu.

Zgodnie z założeniami współzawodnictwa szkolnego nakreślonymi przez Szkolny Związek Sportowy zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach. Dnia 5 marca wystartują Igrzyska Dzieci, czyli uczniowie szkół podstawowych rocznik 2006 i młodsi, 6 marca odbędą się Igrzyska Młodzieży Szkolnej - uczniowie z roczników 2003r. - 2005r.

Podczas zawodów będzie można podziwiać wyścigi sztafetowe oraz wyścigi indywidualne z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców.


Zapraszamy do kibicowania.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (10)
dodaj komentarz

 • -11

  Pytanie _gość

  28.02.2019, 18:22

  Trener

  Jak skończył się wątek trenera z afery z podopieczną i jej wykorzystywaniem ? W który żona była się włączyła ?

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx5.xx3 
 • -12

  Amelia_gość

  28.02.2019, 20:43

  Art 199 kk

  Prokuratura z policja pracuje nad sprawa (art.199 kk) kilkunastu świadków uzbierało się przez lata, sukcesów, zawodniczki,zawodnicy,rodzice,pracownicy,klienci itd

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx1 
 • +5

  obserwator_gość

  05.03.2019, 08:48

  audyt

  Takie pomawianie to miecz obusieczny.Obserwuję ten spór od dawana. Panie Prezydencie lub szanowna NIK proponuję przeprowadzić audyt w TCSiR dotyczący zatrudnianych ratowników, ich pracy, realizacji działalności dodatkowej (nauka pływania) i jej zgodności z przepisami. Warto też przyjrzeć się standardom ochraniania, tzn zrobić testy pływackie ratownikom, przejrzeć zapisy kamer odnośnie postawy podczas pracy. Taki audyt powinien objąć kwestie przyznawania godzin na naukę pływania, warto się przyjrzeć ewentualnym powiązaniom rodzinnym pracowników, podmiotów prowadzących działalność na terenie Centrum itp. Dla jasności, przejrzystości i czystości całej sprawy. To byłoby uczciwe. Dużo zostało już powiedziane, wiec warto to sprawdzić.

  Cytuj
  IP: 5.173.xxx.xx6 
 • +14

  Piotr Maziewski_gość

  28.02.2019, 20:56

  Został skazany na karę śmierci przez rozstrzelanie. Wyrok już wykonano, a zwłoki pochowano w bezimiennym grobie. Medale zostały anulowane i nawet pomnik został już obalony. Nudne już się to robi. Temat był wałkowany, omawiany, przedyskutowywany. Całe Penpenowo o tym huczało. Wymyślcie coś nowego. Ciągle odgrzewacie tego samego kotleta. Czy ten artykuł został umieszczony tylko po to, aby wrzucać komentarze na mój temat? Bo na to wygląda. Jak "wykorzystywana" podopieczna ma problem to niech zgłosi to do odpowiednich instytucji, a nie uzewnętrznia swoje żale, bo jej kariera sportowa nie wyszła tak jak tego chciała. Poza tym nie wiem, czy intymne życie 20 letniej studentki będzie kogokolwiek interesowało. Może to ja powinienem rozkręcić aferę z kilkuletniego pobierania stypendiów z Urzędu Marszałkowskiego i nie tylko na podstawie podawania błędnych informacji? Medale Age Groups to nie to samo co medale w młodzieżowcach. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Nie wiem, czy ktoś chciałby zwracać pieniążki z kilku lat pobierane poprzez oszustwo. Ciekawe, czemu temat został odgrzany jak jej obecny partner ma chrapkę na moje stanowisko? Sam nie omieszkał mnie o tym poinformować, będąc na praktykach trenerskich w moim klubie, z których został wyrzucony, gdyż miały one polegać wg. niego na ich zaliczeniu, ale bez chodzenia na nie, oraz ciągłej krytyce systemu szkolenia. Zacytuje: "drżyj przede mną, niedługo zostanę trenerem i cię z stąd wygryzę". Może kiedyś dostanie szanse, aby się wykazać, ale obserwując poziom zaangażowania, zadufanie w sobie i niskie umiejętności nie wróżyłbym temu świetlanej przyszłości. Jak już publicznie pierzemy brudy to zrobimy to obustronnie. Ciekawy jestem czy teraz ktoś będzie miał odwagę skomentować to z imienia i nazwiska? Bo wszyscy obrzucać błotem potrafią, ale tylko anonimowo. Po stylu wiem, kto jest autorem tego komentarza. Jedyną rzeczą, która trzyma mnie jeszcze przy tczewskim pływaniu są to tylko i wyłącznie moi zawodnicy, którzy znają mnie na wylot i mimo kilku już moich prób zmiany ośrodka szkoleniowego za każdym razem nie chcą mnie stąd wypuścić. Jest to moja ostatnia wizyta na tym portalu, który pozwala na kreowanie alternatywnej rzeczywistości i szerzenie mowy nienawiści. Nie zamierzam z nikim dyskutować i daję wszystkim oponentom wolna rękę w pisaniu nieprzychylnych komentarzy w moim kierunku. Jedno wiem o sobie, jestem trudny i kontrowersyjny, ale tego co osiągnąłem jako trener i co zamierzam dokonać, nikt mi nie zabierze. Z poważaniem: Piotr Maziewski

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx8 
 • -9

  Amelia_gość_gość

  28.02.2019, 21:33

  Medalista na pomniku

  Medale są zawodników i zawodniczek to sport indywidualny, pomnika jeszcze nie ma,na szczęście? po prawomocnym wyroku niekorzystnym dla Pana trzeba by go burzyć jak w Gdańsku, każdy jest niewinny do momentu ostatecznego roztrzygnięcia w Sądzie, czekamy i mamy nadzieje na ostateczne odsunięcie od pracy z młodzieżą, a byłej zawodniczki nie szantażujemy kto podpisywał sie pod wnioskami? Nie obrażamy partnera jest Pan funkcjonariuszem publicznym nauczycielem wychowawca

  Cytuj
  IP: 37.47.xx9.xx1 
  -11

  Gosc_gość_gość

  28.02.2019, 22:02

  Mam już płakać czy za chwile

  Jak zwykle wszyscy są źli tylko Pan Piotr jest tym dobrym i pokrzywdzonym. Szkoda słów.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx8.xx3 
  -4

  matka_gość

  01.03.2019, 07:13

  Panie Piotrze gdyby to dotyczyło mojej córki j..a bym urwała, tyle w tym temacie.

  Cytuj
  IP: 83.21.xx3.xx9 
  +13

  stiks_gość_gość

  02.03.2019, 12:55

  basen -zawody!

  Hej -ludzie macie problemy z własnymi osobowościami ten artykuł jest o zawodach ,cieszyć się trzeba że w takim zaścianku jakim jest Tczew w końcu jakieś zawody na tym staroświeckim obiekcie do pływania :)

  Cytuj
  IP: 178.235.xx5.xx0 
 • -9

  to ja tylko_gość_gość

  01.03.2019, 12:39

  Rozpętało się ! Nie powinno się dyskutować o takich sprawach na forum. Teraz ja i inni czytelnicy pomyślą o pani D. i jej partnerze K. Skoro molestował to wywalić drania.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx4.xx6 
 • +15

  " FAN" AMELI :)_gość

  01.03.2019, 23:14

  Pytań kilka do Ameli .

  Droga Amelio! 1. Czy każda Amelia może do woli czerpać wiedzę w POLICJI i Prokuraturze nt. OSÓB w sprawie których toczą sie postępowania, jak i świadków i ich ilości ? Wow ! ! ! 2. Ile osób spośród " świadków" jest lub było: a) zatrudnionych ( umowy o pracę, um. zlecenie, um. o dzieło ) w TCSiR : b) korzysta z ulg ( nie regulaminowych) w opłatach za usługi TCSiR; 3. W ilu jescze dziedzinach Amelia jest biegła? Prawo, sport - " Medale są zawodników i zawodniczek to sport indywidualny. ... transport, gospodarka energetyczna, itd. taki Tczew to mała degradacja !!!??? W Tczewie jest szansa że jeden fotel niebawem się zwolni. Proponuję pełna talentów, wiedzy i doświadczenia Amelio kandydować po linii " partyjnej". 4. Co Amelia chce osiągnąć? u czytelników tego SZAMBA umieszczając w jednym zdaniu: a) " po prawomocnym wyroku niekorzystnym dla Pana... [ Wow - duża litera znaczy kultura w kanalizie ] b) ,każdy jest niewinny do momentu ostatecznego [ prawomocnego - Amelia?] rozstrzygniecia w Sadzie,...? [ nie można być jednocześnie wilkiem i zajaczkiem - błąd logiczny !] 5. Czy Droga Amelia ma problemy z Psyche czy z Alko o 21.34 - " ...czekamy i mamy nadzieję na... " - Was jest więcej czy to Amelia razem z " obiektywnymi " świadkami ??? {W realu czy w głowie ?!) 6. Czy starczy Ameli ODWAGI aby tak jak Pan P .Maziewski podpisać się z imienia i nazwiska ? Do zobaczenia w Szambie TCZ.PL

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx9.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.