Skocz po dobrą zabawę

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Skocz po dobrą zabawę
W sobotę, 14 maja na gniewskim skateparku odbędzie się prawdziwe święto sportu! Po raz siódmy pod hasłem "Skocz po dobrą zabawę" Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie wraz z Zakładem Produkcji Kruszyw zapraszają na teren skateparku w Gniewie. Atrakcją będą nie tylko na zawody sportowe, ale także przygotowane liczne niespodzianki dla rodzin z dziećmi.

O godz. 14:00 zapraszamy na główną, sportową atrakcję tego dnia, czyli zawody w jeździe na skateboardingu i hulajnodze.

W międzyczasie na wszystkich gości czekać będzie wiele darmowych atrakcji, m.in. sportowe zajęcia dla najmłodszych przy wsparciu animatorek oraz dmuchane place zabaw. Starsze dzieci będą mogły poskakać na eurobungee.

Aktywny dzień na świeżym powietrzu może zaostrzyć apetyt, dlatego na wszystkich uczestników czekać będą stoiska z gorącą zupą lub pysznym popcornem i watą cukrową.


- Jesteśmy jednym ze sponsorów gniewskiego skateparku - miejsca lubianego przez młodszych i starszych mieszkańców miasta. Dlatego staramy się kontynuować tradycję organizacji corocznych zawodów jazdy na deskorolce i hulajnodze, którym towarzyszy piknik z licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Cieszymy się, że po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią możemy zaprosić Państwa ponownie do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu - mówi Joanna Wachowska, Kierownik Komunikacji Zakładu.

Serdecznie zapraszamy!

Drukuj
Prześlij dalej